Dziewczęta zajęły 3 miejsce w Mistrzostwach Poznania w koszykówce. Gratulujemy!



Dziewczęta zajęły 3 miejsce w Mistrzostwach Poznania w koszykówce. Gratulujemy!



Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalejSerdecznie zapraszamy Rodziców przyszłorocznych klas pierwszych na zebranie...
Czytaj dalej