#czytanienapolanie

Tegoroczny Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci uczniów naszej szkoły.
W poniedziałek 1 czerwca zaopatrzeni w miękkie poduszki, ciepłe koce i przede wszystkim ulubione książki, udaliśmy się na boisko szkolne, aby wziąć udział w niezwykłej akcji czytelniczej #czytanienapolanie.
Chociaż mamy różne gusta czytelnicze, łączy nas jedno – wierzymy, że czytanie ma wielką moc, a rozmowa o literackich fascynacjach potrafi wyciszyć największe spory.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za liczny udział w akcji.

Kategorie

Ostatnie wpisy