Z okazji świąt majowych odbyło się wyjątkowe spotkanie!. Uczniowie klasy 1b przygotowali piękny program pełen wierszyków i patriotycznego nastroju. Wspólnie odśpiewano hymn państwowy. Brawo dla młodych artystów za wspaniały występ !









Z okazji świąt majowych odbyło się wyjątkowe spotkanie!. Uczniowie klasy 1b przygotowali piękny program pełen wierszyków i patriotycznego nastroju. Wspólnie odśpiewano hymn państwowy. Brawo dla młodych artystów za wspaniały występ !









Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej