Uczniowie klas 1- 3 mieli okazję uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych przez Akademię Reissa. Były pokazy, wspólny trening i mecz. Wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy 🙂









Uczniowie klas 1- 3 mieli okazję uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych przez Akademię Reissa. Były pokazy, wspólny trening i mecz. Wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy 🙂









Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej