Uczniowie klas trzecich odwiedzili Dom Kultury JAGIELLONKA. Tam pod fachową opieką przemiłych Pań wykonali cudowne wianki wielkanocne. Wianki będą świąteczną ozdobą w naszych domach. Dziękujemy:-)















Uczniowie klas trzecich odwiedzili Dom Kultury JAGIELLONKA. Tam pod fachową opieką przemiłych Pań wykonali cudowne wianki wielkanocne. Wianki będą świąteczną ozdobą w naszych domach. Dziękujemy:-)















Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej