Z okazji Dnia Kobiet w klasie 6 c odbyły się warsztaty robienia świec sojowych. Wśród przyjemnych aromatów i suszonych kwiatków, przy słodkiej przekąsce, dziewczęta wykonały „zdrowe” świeczki. Zajęcia bardzo się podobały. Dziękujemy:-)









Z okazji Dnia Kobiet w klasie 6 c odbyły się warsztaty robienia świec sojowych. Wśród przyjemnych aromatów i suszonych kwiatków, przy słodkiej przekąsce, dziewczęta wykonały „zdrowe” świeczki. Zajęcia bardzo się podobały. Dziękujemy:-)









Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej