Klasy 7 uczestniczyły w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez policję dot. niebezpiecznych zachowań w internecie i zagrożeń cyberprzemocą oraz odpowiedzialności karnej nieletnich uczniów.



Klasy 7 uczestniczyły w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez policję dot. niebezpiecznych zachowań w internecie i zagrożeń cyberprzemocą oraz odpowiedzialności karnej nieletnich uczniów.



Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej