Konsultacje

KONSULTACJE

DLA RODZICÓW

ROK SZKOLNY 2021/2022

raz w miesiącu w tygodniu po zebraniach, po uprzednim umówieniu się przez dziennik Librus lub telefonicznie. Konsultacje będą także mogły mieć formę online.

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINY

MIEJSCE

Alina Bartecka

środa

15.30-16.15

07

Sławomir Brambor

czwartek

15.10 -16.10

114

Jacek Behrendt

środa

16:15 -17:00

211

Irena Brózda

środa

15.00-15.45

pokój naucz. parter

Katarzyna Błaszak

poniedziałek

16:05- 16.50

pok. naucz.

Katarzyna Ceyza

środa

7.15 - 8.00

9

Tomasz Cichocki

wtorek

15.10 - 15.55

duża s. gimn.

Justyna Cichocka

wtorek

15.10 - 15.55

duża s. gimn.

Joanna Frączek - Kozłowska

poniedziałek

15.30 - 16.15

pokój nauczycielski

Violetta Glabus – Bociąg

poniedziałek

15.15 -16.00

sala 208

Marzena Hajduk

wtorek

10.40 -11.25

pokój naucz. – 14

Jolanta Januszewska

piątek

15.15 -16.00

mała sala gimnastyczna

Anna Jasińska

wtorek

14:25 - 15:10

pok. naucz.

Katarzyna Karnicka

czwartek

14.25 – 15.10

sala 14

Joanna Kardacz

wtorek

13.45 – 14.30

sala 200

Beata Klój

poniedziałek

I 16.45-17.30

II 16.00-16.45

pokój nauczycielski

Mariola Kołodziejczyk

środa

15:00 – 15:45

gabinet wicedyrektora

Joanna Kowalczyk

poniedziałek

15.00- 15.45

sala 209

Sylwia Łaszkiewicz

środa

14.30-15.15

pokój nauczycielski

Lidia Michalska

czwartek

14:30 -15:15

Sala 202

Łukasz Minecki

środa

16:00 - 17:00

Sala 201

Natalia Namysł

środa

17.00 - 17.45

sala 12

Anna Niewiadomska

wtorek

15.15 - 16.00

sala 104

Dorota Nowak

poniedziałek

15.15-16.00

pokój nauczycielski

Agnieszka Puzowska-Wawrzyniak

środa

17.00-17.45

pokój nauczycielski 14

Katarzyna Reclick-Szulc

środa

15:15-16:00

pokój nauczycielski

Bożena Sankowska

środa

14.25 – 15.10

sala 103

Karolina Sobkowska

Wtorek

15:00- 15:45

pokój nauczycieli w-f

Beata Świderska

czwartek

13.30-14.15

pokój nauczycielski

Małgorzata Tomala- Krupińska

poniedziałek

7:00-7:45

sala 8

Anna Torz

czwartek

15.20-16.05

pokój nauczycielski

Karolina Włodarczyk - Jur

środa

15.30- 16.15

pokój nauczycielski

(online)

Kinga Wolniewicz

poniedziałek

8.00 - 8.45

pokój naucz. - 14

Ewa Woszczak

czwartek

14.25 - 15.10

s.210

Małgorzata Jurga

Iwona Ochal

Renata Frąszczak

Katarzyna Górczyńska

Alicja Baranowska

środa

16.30 - 17.15

świetlica