W piątek 6 grudnia tradycyjnie pani Dyrektor zapaliła lampki na choince. Było magicznie, słodko i MIKOŁAJKOWO 🙂 Teraz czekamy na gwiazdora 🙂


































W piątek 6 grudnia tradycyjnie pani Dyrektor zapaliła lampki na choince. Było magicznie, słodko i MIKOŁAJKOWO 🙂 Teraz czekamy na gwiazdora 🙂


































Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej