W piątek 21 marca powitaliśmy radośnie wiosnę. Sale lekcyjne były ukwiecone i kolorowe. Z radością wybraliśmy się na spacer ulicami naszego osiedla. Wiosna zawitała do nas 🙂





















W piątek 21 marca powitaliśmy radośnie wiosnę. Sale lekcyjne były ukwiecone i kolorowe. Z radością wybraliśmy się na spacer ulicami naszego osiedla. Wiosna zawitała do nas 🙂





















Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej