7 maja w naszej szkole zorganizowano konkurs wokalny, w którym wzięli udział przedstawiciele klas I–III. Uczniowie zaprezentowali utwory w języku polskim. Wydarzenie dostarczyło nam mnóstwo radości i świetnej zabawy. BRAWO!









7 maja w naszej szkole zorganizowano konkurs wokalny, w którym wzięli udział przedstawiciele klas I–III. Uczniowie zaprezentowali utwory w języku polskim. Wydarzenie dostarczyło nam mnóstwo radości i świetnej zabawy. BRAWO!









Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalejSerdecznie zapraszamy Rodziców przyszłorocznych klas pierwszych na zebranie...
Czytaj dalej