Klasa 6a uczestniczyła w warsztatach w Politechnice Poznańskiej na wydziale technologii chemicznej. Pomimo, iż uczniowie nie mają jeszcze chemii, ale bardzo ciekawie pokazane im zostało zastosowanie i wytwarzanie polimerów.











Klasa 6a uczestniczyła w warsztatach w Politechnice Poznańskiej na wydziale technologii chemicznej. Pomimo, iż uczniowie nie mają jeszcze chemii, ale bardzo ciekawie pokazane im zostało zastosowanie i wytwarzanie polimerów.











Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej