Klasa 3a spotkała się we wtorek 4 marca na seansie kinowym w klasie. Wspólnie obejrzeliśmy film pt. „Alvin i wiewiórki”. Były pyszne przekąski i przytulne koce. Lubimy takie spotkania:-)









Klasa 3a spotkała się we wtorek 4 marca na seansie kinowym w klasie. Wspólnie obejrzeliśmy film pt. „Alvin i wiewiórki”. Były pyszne przekąski i przytulne koce. Lubimy takie spotkania:-)









Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej