O naszych Paniach, Dziewczynach pamiętamy zawsze, ale w tym dniu szczególnie. Nie mogło zabraknąć kwiatów i słodyczy. Dziewczyny wszystkiego najlepszego!!!












O naszych Paniach, Dziewczynach pamiętamy zawsze, ale w tym dniu szczególnie. Nie mogło zabraknąć kwiatów i słodyczy. Dziewczyny wszystkiego najlepszego!!!












Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej