Zapraszamy do zbiórki czekolad dla mieszkańców DPS. Czekolady proszę zapakować
i przynieść do sali nr 10 lub zostawić w specjalnym miejscu w holu na
parterze. Na czekolady czekamy do 9 grudnia. Wiemy, że możemy na Was
liczyć

Zapraszamy do zbiórki czekolad dla mieszkańców DPS. Czekolady proszę zapakować
i przynieść do sali nr 10 lub zostawić w specjalnym miejscu w holu na
parterze. Na czekolady czekamy do 9 grudnia. Wiemy, że możemy na Was
liczyć

Ola Jur z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę...
Czytaj dalej