
12 grudnia, 2023/
No Comments
Zakończyliśmy Czekoakcję. Czekolady pięknie ozdobione „pojechały” dalej, do mieszkńców DPS. Dziękujemy Wam za pomoc w zorganizowaniu tych upominków.

Zakończyliśmy Czekoakcję. Czekolady pięknie ozdobione „pojechały” dalej, do mieszkńców DPS. Dziękujemy Wam za pomoc w zorganizowaniu tych upominków.

W październiku i listopadzie odbyła się w naszej szkole zbiórka karmy dla zwierząt. Społeczność szkolna z wielkim zapałem i ogromnym...

Tradycyjnie uczniowie ze szkolnego koła wolontariatu wzięli udział w BIEGU MOTYLI dla Hospicjum Palium. Swoją pracą wspierali stoisko z rękodziełem...
os. Armii Krajowej 100
61 – 381 Poznań
Adres do E-doręczeń: AE:PL-39815-51220-WJRSA-23
© Copyright All right reserved.