W tym roku zaprosiliśmy naszych uczniów do poszerzenia swojej wiedzy z j.angielskiego o miłosne idiomy organizując konkurs „Love idioms”. Zadaniem uczestników było przeszukanie słowników, książek oraz internetu w poszukiwaniu idiomu, który najchętniej zapamiętają oraz zaprezentują w sposób plastyczny. Uczniowie podczas swoich poszukiwań pozami takie idiomy jak:

Love is blind
Love is in the air
Break somebody’s heart
A friend in need is a friend indeed
To be head ove heels in love
oraz wiele innych.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce Zosia Namysł 7d
II miejsce Nikola Deka 6b
III miejsce Adam Barczak 8c
Wyróżnienie Mikołaj Czechowski 5a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy z j.angielskiego o kolejne interesujące idiomy :)
Więcej informacjiWalentynkowy Konkurs j.angielskiego „Love idioms”

W dniu 19 listopada 2020r. został ogłoszony konkurs pt. Reklama Dźwignią Handlu dla uczniów klas 6, 7 oraz 8 z doradztwa zawodowego. Uczniowie na wirtualnej koszulce mieli przedstawić wymarzony zawód techniką dowolną. A o to nagrodzone prace. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!!

Więcej informacjiReklama Dźwignią Handlu

W okresie Karnawału nasi uczniowie postanowili zabawić się w tworzenie Masek Karnawałowych, aby przynajmniej w ten sposób zaakcentować tegoroczny Karnawał. Uczniowie nadesłali swoje prace, które wzięły udział w głosowaniu Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie z głosowaniem zwyciężyły następujące osoby:

• I miejsce Małgorzata Leitgeber, Natalia Hadryś 8a oraz Maja Zalewska 8c
  • II miejsce Tomasz Kupka 4a
  • III miejsce Weronika Skrzypczak 7a

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Więcej informacjiKonkurs na Karnawałową Maskę
Ogłoszenie wyników świetlicowego konkursu plastycznego GANG FAJNIAKÓW.
I miejsce Lena Sulżycka kl 1a
II miejsce Antonina Maciejewska kl 2a
III miejsce Roksana Mozgała kl 1a.
W konkuraie wzięło udział 25 osób.
Więcej informacjiGang Fajniaków