W dniu 19 listopada 2020r. został ogłoszony konkurs pt. Reklama Dźwignią Handlu dla uczniów klas 6, 7 oraz 8 z doradztwa zawodowego. Uczniowie na wirtualnej koszulce mieli przedstawić wymarzony zawód techniką dowolną. A o to nagrodzone prace. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!!

Więcej informacjiReklama Dźwignią Handlu

W bibliotece szkolnej odbył się konkurs plastyczny, który polegał na przygotowaniu ilustracji do ulubionej książki z serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Jest to seria książek dla dzieci napisanych przez szwedzkiego pisarza Martina Widmarka, zilustrowanych przez Helenę Willis. Cieszą się one wielką popularnością, do tej pory wydano ich 27.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Gabriel z klasy 2c,

II miejsce Patrycja z klasy 2c,

III miejsce Aleksandra z klasy 2c, Filip z klasy 2c, Marcelina z klasy 2b.

Więcej informacji,,Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” – konkurs plastyczny dla klas II i III
Ogłoszenie wyników świetlicowego konkursu plastycznego GANG FAJNIAKÓW.
I miejsce Lena Sulżycka kl 1a
II miejsce Antonina Maciejewska kl 2a
III miejsce Roksana Mozgała kl 1a.
W konkuraie wzięło udział 25 osób.
Więcej informacjiGang Fajniaków

25 listopada tradycyjnie w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Data ta nie jest przypadkowa, gdyż właśnie tego dnia została stworzona ta maskotka, a swoje święto ma w kalendarzu od 2002 roku. W tym roku przybrał ten dzień trochę inna formę ze względu na nauczanie zdalne. Zachęciliśmy więc uczniów, aby zaprezentowali nam swoje Misie z dzieciństwa w konkursie plastycznym. Do konkursu przystąpiło 17 uczniów klas 1-8 i w wyniku głosowania online uczniów z Samorządu

Uczniowskiego na poziomie klas 1-3 nagrody zdobyli:

• I miejsce Nadia Warszewska
  • II miejsce Gabriel Kociołek, Patrycja Reich oraz Maria Maćkiewicz

W klasach 4-8 zwycięzcami zostali:

• I miejsce Weronika Skrzypczak
  • II miejsce Jan Rajczak
  • III miejsce Dagmara Świerkowska

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcani do obejrzenia wszystkich prac konkursowych.

Więcej informacjiDzień Pluszowego Misia

20 listopada 26 uczniów naszej szkoły przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z j. angielskiego. Każdy z uczniów w zależności od swojego poziomu klasowego przez kilka tygodni opanowywał listy słówek angielskich, aby ostatecznie sprawdzić swoją wiedzę podczas konkursu. Na całe szczęście nauczanie zdalne nie przeszkodziło im w przystąpieniu do konkursu i wszyscy mieli możliwość wypełnienia testu w swoich domach. Nasi uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze i większość z nich uzyskała wynik powyżej 80%. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy, aby słówka z j.angielskiego zawsze z taka łatwością wchodziły Wam do głowy :)