Lekcje wychowania fizycznego

Szanowni Rodzice.

               Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, związanymi z reżimem sanitarnym, wszystkie zajęcia wychowania fizycznego odbywać się będą na świeżym powietrzu, chyba że nauczyciel podejmie inną decyzję (np. opady deszczu lub ustanie ograniczeń związanych z pandemią).

Uczniowie, bezwzględnie, muszą być przygotowani do panujących warunków atmosferycznych. Odpowiedni strój jest obowiązkiem ucznia. Brak odpowiedniego stroju będzie traktowane jako nieprzygotowanie do zajęć.

Uczniowie, w maseczkach, schodzą na lekcje wf. do holu przy małej sali gimnastycznej po przerwie, równo z dzwonkiem na lekcję, następnie są przeprowadzani do sal gimnastycznych przez nauczycieli wychowania fizycznego, zachowując odpowiedni dystans. W szatniach, uczniowie również przebywają w maseczkach. Przed wejściem do sal gimnastycznych i po lekcjach wf. uczniowie dezynfekują ręce.