Podsumowanie projektu „EUROPA”

W piątek 27 stycznia uczniowie klasy III c podsumowali swoją trzymiesięczną pracę wokół realizacji projektu „Europa”.

Na podsumowanie zaprosili swoich kolegów i koleżanki z klas II i III. Zaprezentowali między innymi olbrzymi plakat, na którym znalazły się wszystkie odpowiedzi na postawione wcześniej pytania dotyczące Europy. Uczniowie, którzy przygotowali prezentacje multimedialne: Patryk Mania – „Wulkany Europy”, Mateusz Roszczka - „Alpy”, Hubert Sikora - „Unia Europejska”, dokonali prezentacji. Podsumowaniem była prezentacja „Podróże z Obieżyświatem”. Dzieci z klasy III c w swojej karierze ucznia zrealizowali już kilka projektów. Prace projektowe są możliwe dzięki pomocy rodziców. Dziękujemy.