SPEŁNIONE MARZENIE JULII

Z przyjemnością informujemy, że udało się spełnić marzenie Juli, którą wspieraliśmy podczas Wielkanocnego Kiermaszu.

Przypominamy, że marzeniem dziewczynki było przejechanie się na koni co w jej przypadku było dużym wyzwaniem, ale jak udowodniła Julka nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. 6 czerwca poznaliśmy Julkę oraz jej rodzinę osobiście podczas odwiedzin w Gostyniu. Od razu widać w jej pokoju, że jest zapaloną miłośniczką koni, gdyż w jej pokoju możemy znaleźć zdjęcia, plakaty, książki o tematyce koni, a jedyne co możemy zobaczyć w telewizji to filmy o koniach.

Wspólnie z firmą Zeiss oraz Gospodarstwem Agroturystycznym we Wtórku udało się spełnić marzenie Julii, która miniony weekend 16-19 czerwca spędziła w Stadninie Koni. Nasza Marzycielka nie tylko dwukrotnie wsiadła na konia i przejechała na nim ponad 800 metrów co jest ogromnym sukcesem, ale także była honorowym sędzią podczas zawodów jeździeckich. Jak dowiedzieliśmy się od wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie Julka podczas 4 dni pobytu nakarmiła konie w stadninie zużywając ok 6kg marchwi. Julia pokazała wszystkim, którzy ją wspierają, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Na pełny opis relacji z pobytu w Stadninie zapraszamy na http://www.mammarzenie.org/marzyciele/6816-Julia/