Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VI

23 czerwca o godzinie 17.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/16 klas szóstych,

które tym samym na stałe opuściły mury naszej szkoły wędrując dalej do gimnazjum. 

Podczas naszego ostatniego spotkania  Dyrekcja Szkoły, nauczyciele  oraz rodzice pożegnali naszych absolwentów, a całej uroczystości towarzyszyła doniosła atmosfera, piękne przemówienia, uśmiech, a nawet łzy smutku i wzruszenia.  W trakcie uroczystości uczniom zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za osiągnięcia w różnych dziedzinach tj. sport, matematyka, j. polski czy angielski, podziękowania za działalność m.in w wolontariacie, kole redakcyjnym czy samorządzie uczniowskim. Wyłoniony został także sportowiec, a raczej sportsmenka roku 2016 i została nią Julia Kujawa z klasy 6d. Tradycyjnie również ogłoszono miano absolwenta roku i w minionym roku szkolnym taki tytuł otrzymało, aż 3 uczniów - Aleksandra Trzmiel z klasy 6a, Michał Bednarczyk z klasy 6b oraz Anna Dąbrowska z klasy 6c. Cała trójka przez cały okres nauki zasłużyła się dla naszej szkoły oraz uzyskiwała bardzo dobre wyniki w nauce.

Podczas drugiej części uczniowie również podziękowali swoim nauczycielom  pięknym programem artystycznym oraz przygotowanymi przez siebie piosenkami klasowymi, a następnie udali się do swoich sal gdzie w gronie klasowym nastąpiła dalsza cześć pożegnania przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez klasy piąte. 

Po ciężkiej pracy, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli, nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji, a naszym absolwentom życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacji i mamy nadzieję, że niejednokrotnie zawitają jeszcze w naszych progach.