Świąteczne warsztaty plastyczne klasy 5a

W grudniu rodzice i uczniowie klasy 5a wzięli udział w świątecznych warsztatach plastycznych zorganizowanych przez wychowawcę p. Annę Niewiadomską.

Spotkanie rozpoczęli uczniowie prezentując „Kilka słów o Świętach” oraz śpiewając wraz z rodzicami popularne kolędy i piosenki o tematyce bożonarodzeniowej. Następnie rodziny zabrały się do pracy – zadaniem było stworzenie świątecznych choinek ze styropianowych stożków, sianka, tasiemek, filców i innych ozdób. Zaangażowanie zarówno rodziców, jak i dzieci było ogromne! Piękne przestrzenne prace okazały się wybitnymi dziełami sztuki, które z pewnością umiliły świąteczny domowy wystrój, a być może odkryły nowe drzemiące talenty - nie tylko u dzieci! Wszystkim artystom gratulujemy pomysłów i zdolności!