KOŁA ZAINTERESOWAŃ kl. IV VII

 KOŁA ZAINTERESOWAŃ 

kl. IV – VII

2017/2018

 

dzień tygodnia

nazwa koła

godzina

prowadzący

sala

poniedziałek

Koło matematyczne kl.VI

15:20-16:05

Violetta Bociąg

208

Koło jęz. hiszpańskiego kl. V - VII

16:50-17:35

Katarzyna Szulc

206

Flażolet kl. V

14:30-15:15

Anna Niewiadomska

104

Piłka siatkowa kl. V – VI dziewczęta

14:25-15:10

Jolanta Januszewska

mała sala gimnastyczna

Pomocna dłoń

15:00-16:00

Agnieszka Rusinek

09

Kółko matematyczne kl. IV

15:15-16:00

Beata Klój

207

"Spotkanie ze sztuką" kl. IV - VII

15:15-16:00

Sylwia Maik

07

Mądra Główka – trening sprawnego uczenia się – 
pogotowie lekcyjne klasy II - IV
13.30 – 14.30 Aldona Feder 110

wtorek

Koło redakcyjne

14:30-15:15

Ewa Woszczak

210

Koszykówka chłopców kl. 6-7

8:00-8:45

Tomasz Cichocki

duża sala gimnastyczna

Szkolny Klub Filmowy kl. VII

8:00-8:45

Michał Bartz

205

Zajęcia z matematyki z uczniem zdolnym – kl. VI b

8:50-9:35

Violetta Bociąg

208

Szkolny Klub Krótkofalowców

16:05-17:40

Jacek Behrend

202

środa

Klub fotograficzno-historyczny

14:30-15:15

S. Brambor

211

„English Club”-koło języka angielskiego dla klas V-VII

15:20-16:05

Ewa Carlton

205

Szkolny Zespół Taneczny „HIP – HOP” kl. V

14:20-15:50

Elżbieta Karasiewicz

mała sala gimnastyczna

Zajęcia przyrodnicze „Z przyrodą za pan brat” dla klas IV i VI

14:30-15:15

Bożena Sankowska

200

Mądra Główka – trening sprawnego uczenia się – 
pogotowie lekcyjne klasy II - IV

13.30 – 14.30 Małgorzata Tomala Krupińska  8

czwartek

Zajęcia przyrodnicze „Z przyrodą za pan brat” dla klas V

14:30-15:15

Joanna Kardacz

200

Zajęcia z matematyki z uczniem zdolnym – kl. VII b

8:50-9:35

Violetta Bociąg

208

piątek

Zespół wokalny

15:15-16:00

Anna Niewiadomska

104

Kółko chemiczne - klasy VII

16:05-16:50

Piasecka Monika

201

Koło j. ang kl. IV

13:35 -14:20

I.Brózda

8

 

Szkolne Koło Wolontariatu - Agnieszka Magacz- Rusinek, Dorota Nowak  

Akcje koła organizowane według odrębnego planu.