KOŁA ZAINTERESOWAŃ OP i kl. I-III

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

OP i kl. I – III

2017/2018

 

dzień tygodnia

nazwa koła

godzina

prowadzący

sala

poniedziałek

Koszykówka chłopców kl. I,II

12. 25 – 13. 25

Karolina Sobkowska

duża sala gimnastyczna

Koszykówka dziewcząt kl. I,II

12.25 – 13.30

Justyna Cichocka

sala gimnastyczna

"Spotkanie z piosenką'" OP (co drugi tydzień w środę)

13.30-14.30

Jolanta Tunkiel

12

"Zaczarowany ołówek" - zaj. plastyczne OP

(co drugi tydzień w środę)

13.30-14.30

Renata Witkowska-Frąszczak

12

Mądra Główka – trening sprawnego uczenia się –
pogotowie lekcyjne klasy II - IV

– środa  13.30 – 14.30 Małgorzata Tomala Krupińska 

13.30 – 14.30 Aldona Feder 110

wtorek

Mały HIP – HOP kl. II i III

13.35 – 14.20

Elżbieta Karasiewicz

Sala „O” na dużej sali gimnastycznej

Koło Ekologiczne klas III

12.35- 13.20

Katarzyna Karnicka

111

Gramy i śpiewamy (flażolet)

13.35-14.20

Agnieszka Puzowska-Wawrzyniak

101

Zajęcia muzyczno-ruchowe OP

14.20 – 15.20

Elżbieta Karasiewicz

mała sala gimnastyczna

Koło plastyczne klas I – III (1 grupa)

12.35 – 13.20

Małgorzata Tomala - Krupińska

sala 8

Koło plastyczne klas I – III (2 grupa)

13.40- 14.25

Małgorzata Tomala - Krupińska

sala 8

Koło matematyczne kl. II

12.30 –13.15

Helena Ławicka

10

środa

Koło ortograficzne kl. III

13.40 – 14.25

Aldona Feder

110

Koło matematyczne kl. III

12.30 –13.15

Helena Ławicka

10

Otwarty Umysł kl. II, III

13.30–14.30

Agnieszka Rusinek, Renata Zołędziowska

09

Otwarty Umysł kl. II, III

15.00-16.00

Agnieszka Rusinek, Renata Żołędziowska

09

Klub Bystrzaka

Kl.III

12.35-13.20

Aleksandra
Michałowicz

13

Mądra Główka – trening sprawnego uczenia się – 
pogotowie lekcyjne klasy II - IV

13.30 – 14.30  Małgorzata Tomala Krupińska  8

czwartek

Kółko teatralne klasy I -III

12.30 – 13.15

Katarzyna Ceyza

9

Koszykówka chłopców kl. III

12.25-13.20

Tomasz Cichocki

duża sala gimnastyczna

Koszykówka dziewcząt kl. III

12.25-13.35

Justyna Cichocka

mała sala gimnastyczna

Kapelusz Rozmaitości OP, I-III

13.30-14.30

Agnieszka Rusinek, Renata Żołędziowska

09

piątek

Otwarty Kapelusz I-III

15.00-16.00

Agnieszka Rusinek, Renata Żołędziowska

09

Koszykówka chłopców kl. III

12.25-13.55

Tomasz Cichocki

mała sala gimnastyczna

Koszykówka dziewcząt kl. III

12.25-13.55

Justyna Cichocka

duża sala gimnastyczna

Koło języka angielskiego kl. III

13.35-14.20

Irena Brózda

08