Aleksandra Trzmiel klasa 6a

Muzyka jest moją pasją właściwie od zawsze, jednak swoim hobby poważnie zajęłam się dopiero w szkole podstawowej. Szczególną uwagę poświęciłam śpiewaniu w klasach starszych: zaczęłam śpiewać w szkolnym zespole wokalnym, w którym uczestniczyłam później całe trzy lata. Miałam okazję poznać wiele ciekawych utworów i technik śpiewu. Wtedy wybrałam już sobie odpowiadający mi repertuar, zaczęłam częściej słuchać muzyki, miałam ulubionych wykonawców i piosenki. Mogłam się sprawdzać na występach oraz szkolnych przeglądach piosenki. Dodatkowo rozpoczęłam naukę gry na gitarze, co stało się to moim nowym zainteresowaniem, dlatego uczę się do dziś. Uważam, że muzyce zawdzięczam wiele, mogę przy niej odpocząć, wyciszyć się, a poza tym śpiew sprawia mi po prostu wielką przyjemność. Doskonale bawiłam się mogąc rozwijać swoją pasję w szkole podstawowej i mam nadzieję, że podczas dalszej edukacji, pośród wielu zajęć, znajdzie się trochę miejsca na muzykę.