W czwartek 8 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego z uczniami i nauczycielami klas IV-VII naszej szkoły, które miało na celu podsumowanie pracy SU w I semestrze roku szkolnego. Prowadzący apel – Marysia Kaźmierczak i Adam Staniszewski z klas VII – przypomnieli wszystkie działania, imprezy i akcje, których organizatorem był Samorząd Uczniowski. Następnie o wystąpienie poproszeni zostali uczniowie poszczególnych klas, którzy wyróżnili się w nauce i zachowaniu. Nagrodzono ich gromkimi brawami.

Obecna na spotkaniu Pani Dyrektor pogratulowała młodzieży osiągnięć w minionym semestrze, życzyła wszystkim wspaniałych ferii oraz przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie sportów i zabaw zimowych.

OBCHODY DZNIA DZIECKA

4.06.2017

PODSUMOWANIE PRACY SU

12.06.2018