Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów klas VIII szkoły podstawowej, przekazujemy materiały informacyjne

dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/20 przygotowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Znajdują się w nich zasady naboru do klas pierwszych. Naszym wspólnym celem jest upowszechnianie wiedzy na temat rekrutacji.

Ulotka informacyjna jest dostępna w formie elektronicznej

https://www.gov.pl/documents/1764330/1771664/ULOTKA_REKRUTACJA_ok.jpg/87a312bb-e402-5454-09df-474aa5b5eae6

Do Państwa dyspozycji pozostają dyrektorzy szkół oraz wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Pytania można kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.