Kategoria Wiarygodna Szkoła Podstawowa jest Programem, który wyróżnia te szkoły podstawowe, które przede wszystkim spełniają wysokie standardy edukacyjne. Są to szkoły, które mogą pochwalić się ciekawą bazą dydaktyczną ale także w pełni zapewniają bezpieczeństwo swoim uczniom, tak ważne dla każdego rodzica.

ws certyfikat A4 2013 2014 101100135

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła przystąpiła do programu MISTRZOWIE KODOWANIA.

Jest to program promujący naukę programowania, który pozwala uczniom rozwijać kreatywne myślenie, doskonalić umiejętności analityczne i nadążać za postępem techniki.

Strona programu: mistrzowiekodowania.pl

We wrześniu 2006 r. nasza szkoła otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu państwa  na realizację pilotażowego Programu e -szkoła. Jesteśmy jedną z pierwszych  szkół Wielkopolski, a pierwszą w Poznaniu, w których wdrożono nowoczesne rozwiązania techniczne obejmujące: sieci radiowe, komputery przenośne i inne urządzenia multimedialne służące nauczycielom w dydaktyce i zarządzaniu procesem kształcenia na poziomie lekcji i oddziału szkolnego.