Drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 18 w Poznaniu

Czas kiedy byliście uczniami Naszej Szkoły już minął. Dziś poprzez pryzmat czasu i własnych doświadczeń zdobytych w szkole, możecie obiektywnie ocenić w jakim stopniu Nasza Szkoła wypełniała swoją rolę i pomogła w osiągnięciu celów.

Nasza Szkoła od lat stara się pozyskać informacje o losach naszych absolwentów. Absolwenci dzieląc się opiniami i spostrzeżeniami dotyczącymi nowej szkoły, a także udzielając informacji zwrotnej o naszej szkole, przyczyniają się do doskonalenia efektów nauczania i wychowania.

Skłania nas to do refleksji nad pogłębieniem obserwacji i dokonaniu badań losów absolwentów poprzez zebranie danych ankietowych wśród byłych uczniów naszej szkoły. Odpowiedzi na stawiane pytania staną się podwalinami do generowania nowych pomysłów, planowania i realizacji działań zmierzających do jak najlepszego przygotowania i funkcjonowania uczniów w nowym środowisku gimnazjalnym, a także w życiu dorosłym.

Absolwenci SP 18! Chcemy poznać Wasze dalsze losy związane z edukacją, czym się teraz zajmujecie. Piszcie do nas, dzielcie się z nami swoimi sukcesami i osiągnięciami, przypomnijcie sobie chwile spędzone w szkolnej ławce i napiszcie kilka słów o sobie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z tematem ABSOLWENT.