Konsultacje

Raz w miesiącu w tygodniu po zebraniach.

 

NAUCZYCIEL:

DZIEŃ:

GODZINY:

MIEJSCE:

Bartz Michał

poniedziałek

13:20–14:05

s. 102 (pokój nauczycielski)

Behrendt Jacek

czwartek

13:40–14:25

s. 102 (pokój nauczycielski)

Brambor Sławomir

czwartek

13:40–14:25

s. 102 (pokój nauczycielski)

Bromberek Maria

wtorek

13:40–14:25

s. 102 (pokój nauczycielski)

Brózda Irena

wtorek

13:30–14:15

s. 14 (pokój nauczycielski)

Carlton Ewa

czwartek

13:30–14:15

s. 102 (pokój nauczycielski)

Ceyza Katarzyna

poniedziałek

14:30–15:15

s. 14 (pokój nauczycielski)

Cichocka Justyna

piątek

13:30–14:15

pokój n-li WF przy dużej s.gim.

Cichocki Tomasz

piątek

13:30–14:15

pokój n-li WF przy dużej s.gim.

Feder Aldona

poniedziałek

15:15–16:00

s. 110

Glabus–Bociąg Violetta

poniedziałek

16:05–16:50

s. 208

Hajduk Marzena

czwartek

13:30–14:15

s. 112

Januszewska Jolanta

czwartek

13:30–14:15

pokój n-li WF przy małej s.gim.

Karasiewicz Elżbieta

środa

15:15–16:00

pokój n-li WF przy małej s.gim.

Kardacz Joanna

środa

14:25–15:10

s. 200

Karnicka Katarzyna

środa

13.30–14.15

s. 102 (pokój nauczycielski)

Klój Beata

poniedziałek

16:05–16:50

s. 102 (pokój nauczycielski)

Kołodziejczyk Mariola

środa

15:15–16:00

gabinet wicedyrektora (I piętro)

Łaszkiewicz Sylwia

wtorek

11:40–12:25

s. 102 (pokój nauczycielski)

Ławicka Helena

poniedziałek

13:25–14:10

s. 10

Maik Sylwia

poniedziałek

14:25–15:10

s. 07

Michałowicz Aleksandra

poniedziałek

12:25–13:10

s. 13

Namysł Natalia

czwartek

12:25–13:10

s. 11

Niewiadomska Anna

piątek

14:25–15:10

s. 104

Nowak Dorota

wtorek

15:15–16:00

s. 102 (pokój nauczycielski)

Piasecka Monika

środa

17:00–17:45

s. 102 (pokój nauczycielski)

Puzowska–Wawrzyniak Agnieszka

wtorek

13:30–14:15

s. 102 (pokój nauczycielski)

Reclik–Szulc Katarzyna

poniedziałek

17:30–18:00

s. 102 (pokój nauczycielski)

Sankowska Bożena

poniedziałek

14:25–15:10

s. 200

Sobkowska Karolina

poniedziałek

13:30–14:15

pokój n-li WF przy małej s.gim.

Tomala–Krupińska Małgorzata

poniedziałek

13:25–14:10

s. 8

Tunkiel Jolanta

środa

12:00–13:00

s. 102 (pokój nauczycielski)

Witkowska–Frąszczak Renata

środa

12:00–13:00

s. 102 (pokój nauczycielski)

Włodarczyk–Jur Karolina

czwartek

16:30–17:15

s. 102 (pokój nauczycielski)

Wolniewicz Kinga

poniedziałek

13:30–14:15

s. 14 (pokój nauczycielski)

Woszczak Ewa

wtorek

15:15–16:00

s. 210

Żurczak Kinga

środa

16:15–17:00

s. 202