Jan Staszkiewicz - uczeń kl. VI d uzyskał tytuł Laureata w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Wiktoria Leniec - uczennica kl. IV a uzyskała tytuł Finalisty w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Lena Idczak - uczennica kl. V b uzyskała tytuł Finalisty w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Więcej informacjiMiędzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Dawid Szwarc z klasy VIb otrzymał wyróżnienie w konkursie matematycznym Złota Żabka.

Gratulujemy osiągnięcia.

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły zdobyły nagrody w świątecznym konkursie plastycznym „Mój koszyk wielkanocny”. Konkurs ten organizowany był przez Dom Kultury „Jędruś’.

I miejsce zajęła Justyna Nowicka z klasy 4c, a

II miejsce – Ola Runowska z klasy 6c.

Gratulujemy!

W sobotę 1 kwietnia dwie uczennice – Julia Gładkowska z kl. Vb i Zuzanna Dendzik z kl. VIa reprezentowały naszą szkołę w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Poetyckiej „O poezję trzeba dbać” dla uczniów klas V i VI.

. Nasze uczennice zaśpiewały bardzo dobrze, a laureatką została Julia Gładkowska, która zajęła II miejsce!

W związku z wyrównanym poziomem oraz różnorodnością prac konkursowych, powołana komisja przyznała 10 wyróżnień:

• Anna Włodarczak z SP 63
  • Maja Brzoza z SP 18
  • Wiktoria Dzieciuch z SP 53
  • Katarzyna Kaczmarek z SP 53
  • Oliwia Sołtysiak z SP 78
  • Maria Strączkowska z SP 18
  • Michalina Kruk z SP 53
  • Alicja Korek z SP 18
  • Paweł Berner z SP 78
  • Amelia Fiałkowska SP 18

Odbiór nagród i dyplomów od poniedziałku do piątku godz.6.30-17.00 w świetlicy SP18