Dnia 25.04.2018 r. na Malcie odbyły się Poznańskie Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych, w których nasza szkoła brała udział. W imprezie brało udział około 2000 dzieci i młodzieży. Nasza uczennica z klasy 7 c Agata Szczodrzyńska zajęła I miejsce, w kategorii dziewcząt z rocznika 2006-2005. Dziewczęta z rocznika 2006 - 2005 drużynowo zajęły III miejsce. Były to następujące dziewczynki : Agata Szczodrzyńska - 7c Hanna Ziarkiewicz - 5c Wiktoria Leniec - 5a Anna Długiewicz - 6c Małgorzata Leitgeber 5a Aleksandra Kozińska - 5a Gratulujemy dziewczętom ich sukcesu!

Nauczyciele wychowania fizycznego

17 kwietnia 2018r,  w Szkole Podstawowej nr 20 w Poznaniu odbył się finał XXV Poznańskiego Konkursu Matematyczny Klas Trzecich Szkół Podstawowych miasta Poznania "Pitagorasek 2018"

Naszą szkołę w konkursie reprezentowało troje uczniów:Kajetan Idczak i Mikołaj Michalski z klasy 3c oraz Szymon Relewicz z klasy 3d.

Mikołaj Michalski zdobył wyróżnienie i otrzymał tytuł Finalisty XXV Poznańskiego Konkursu Matematyczny Klas Trzecich Szkół Podstawowych miasta Poznania "Pitagorasek 2018". Serdecznie gratulujemy!