Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mateusz Adamczyk – kapitan, Miłosz Michalski, Wiktor Cierżniak, Maurycy Stelmaszyk, Mateusz Balcerzak ,Mikołaj Szymkowiak, Łukasz Broś, Kacper Topolski, Aleks Krzyżan, Marcin Drozdowski, Adam Staniszewski zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Poznania w Piłce Nożnej.

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły zdobyły nagrody w świątecznym konkursie plastycznym „Mój koszyk wielkanocny”. Konkurs ten organizowany był przez Dom Kultury „Jędruś’.

I miejsce zajęła Justyna Nowicka z klasy 4c, a

II miejsce – Ola Runowska z klasy 6c.

Gratulujemy!

W sobotę 1 kwietnia dwie uczennice – Julia Gładkowska z kl. Vb i Zuzanna Dendzik z kl. VIa reprezentowały naszą szkołę w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Poetyckiej „O poezję trzeba dbać” dla uczniów klas V i VI.

. Nasze uczennice zaśpiewały bardzo dobrze, a laureatką została Julia Gładkowska, która zajęła II miejsce!

Jan Staszkiewicz - uczeń kl. VI d uzyskał tytuł Laureata w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Wiktoria Leniec - uczennica kl. IV a uzyskała tytuł Finalisty w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Lena Idczak - uczennica kl. V b uzyskała tytuł Finalisty w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Więcej informacjiMiędzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Miasta Poznania

Dawid Szwarc z klasy VIb otrzymał wyróżnienie w konkursie matematycznym Złota Żabka.

Gratulujemy osiągnięcia.