W czwartek tj. 14 marca 2019 r. w świetlicy odbył się quiz przyrodniczy. Udział wzięły dwie drużyny, klasa 3 a i 3 b. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące ciekawostek z życia zwierząt. Drużyny wykazały się dużą wiedzą przyrodniczą. Ostatecznie I miejsce zajęła klasa 3 b, a II miejsce klasa 3a

Uczniowie klas II wzięli udział w Konkursie Czytelniczym "Zaczarowana Zagroda". Konkurs zorganizowała pani Arleta Ziołek. Zwycięzcą konkursu i zarazem zdobywcą I miejsca zostali uczniowie z klasy II b Dominika Burkiciak i Aleksander Stachowiak. Kolejne miejsca II i III zajęli uczniowie z klasy II a: Tomasz Knaster i Marta Kaźmierczak. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Chłopcy z klasy 6a i Mateusz Rszczka w niedzielę 17.02 wygrali kolejny mecz w Pile, ramach Wielkopolskiej ligi koszykówki. Aktualnie nasz zespół zajmuje 2 miejsce w województwie.