Nasza reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w Poznaniu w halowej piłce nożnej w Poznanskich Igrzyskach Dzieci. Chlopcy na boisku nie oszczędzali przeciwników grając w pełnym zaangażowaniu. Mecze były zacięte a rywalizacja trwała do ostatniego gwizdka sędziego.

Skład reprezentacji to: Konrad Gilla, Maurycy Michalski, Michał Muczek, Karol Martinek, Adam Szrejter, Daniel Nowak, Piotr Tomczak, Jakub Lamch. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym CES tytułem Eksperta Ortografii uhonorowani zostali: Marta Kaźmierczak z III A i Michał Szczodrzyńsk z II A.

Dyplomy Uznania uzyskali: Anastazja Hadada z III B, Monika Skrzypczak z II A, Lena Stołecka z II A i Wojciech Sosnowski z III A. Gratulacje!

Chętni uczniowie z klas III wzięli udział w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "Dzieci z Bullerbyn". Dnia 13 lutego odbyło się podsumowanie konkursu. Mamy przyjemność ogłosić laureatów:

• I miejsce zajęła Marta Kaźmierczak z klasy III a.
  • Kolejne miejsca zajęli uczniowie z klasy III b: miejsce II zajęła Dominika Burkiciak,
  • miejsce III zajęła Amelia Twardowska,
  • miejsce IV zajęli Wojciech Dzielski i Oskar Schmidt.

Gratulujemy.

Jak co roku przed świętami odbył się w naszej szkole konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Zwycięzcami zostali :

I miejsce- Maurycy Rusiecki z klasy Va

II miejsce- Victoria Stefanides   z klasy VII c

III miejsce- Maja Wróbel z klasy VIII b

Wyróżnienia przyznano Janowi Rajczakowi z klasy IVa oraz Mateuszowi Szymczakowi z klasy Va

Gratulujemy!

Organizatorzy: Dorota Nowak i Sylwia Łaszkiewicz

Więcej informacjiSzkolny konkurs „Szopki Bożonarodzeniowe”

Reprezentacja naszej szkoły dziewcząt, 20.01 wywalczyła awans do półfinału koszykówki w ramach Poznańskich Igrzysk Dzieci.

Nasza drużyna wygrała dużą ilością punktów z SP78 i SP65 . GRATULUJEMY!

Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najbardziej kreatywną klasową choinkę.  Komisja,  w skład której weszli p.K.Wolniewicz, p.S.Łaszkiewicz  oraz przewodniczący SU Dominik Wojtysiak i zastępca Małgosia Leitgeber oceniały ogólne wrażenie,  pomysł oraz wykonanie. Najbardziej spodobała nam się choinka klasy 5d, która była wykonana całkowicie samodzielnie i wymagała zaangażowania wielu osób. Drzewko świąteczne klasy 6a miało na celu przybliżenie pasji jej uczniów, a klasa 5d zaprezentowała bezpieczną choinkę, udekorowaną w znaki odblaskowe.

Zatem:
I m zdobyła klasa 5d