Natalia Kajdan uczennica klasy IV c zdobyła II miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PISANKA 2018, w kategorii wiekowej 9 – 13 lat. Organizatorem konkurs był Ogródek Jordanowski nr 2 w Poznaniu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie.

Natalii serdecznie gratulujemy sukcesu!

17 kwietnia 2018r,  w Szkole Podstawowej nr 20 w Poznaniu odbył się finał XXV Poznańskiego Konkursu Matematyczny Klas Trzecich Szkół Podstawowych miasta Poznania "Pitagorasek 2018"

Naszą szkołę w konkursie reprezentowało troje uczniów:Kajetan Idczak i Mikołaj Michalski z klasy 3c oraz Szymon Relewicz z klasy 3d.

Mikołaj Michalski zdobył wyróżnienie i otrzymał tytuł Finalisty XXV Poznańskiego Konkursu Matematyczny Klas Trzecich Szkół Podstawowych miasta Poznania "Pitagorasek 2018". Serdecznie gratulujemy!