W szkole Podstawowej nr 25 w Poznaniu odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu. Uczeń naszej szkoły Wojciech Welc z klasy III a zajął III miejsce, a Jan Jażdżewski z klasy III b otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!

Uczniowie klas II wzięli udział w Konkursie Czytelniczym "Zaczarowana Zagroda". Konkurs zorganizowała pani Arleta Ziołek. Zwycięzcą konkursu i zarazem zdobywcą I miejsca zostali uczniowie z klasy II b Dominika Burkiciak i Aleksander Stachowiak. Kolejne miejsca II i III zajęli uczniowie z klasy II a: Tomasz Knaster i Marta Kaźmierczak. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Chłopcy z klasy 6a i Mateusz Rszczka w niedzielę 17.02 wygrali kolejny mecz w Pile, ramach Wielkopolskiej ligi koszykówki. Aktualnie nasz zespół zajmuje 2 miejsce w województwie.