Konkursy międzyszkolne i ogólnopolskie

ROK 2019/2020

 

Nazwa konkursu

Termin

Nauczyciel odpowiedzialny

Organizator

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny kl. II-III

październik

M. Tomala

CES

"Mój szkolny kolega z..." Archidiecezjalny Konkurs Misyjny

październik

D. Nowak

SP 3

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Ekoplaneta"

październik

B. Sankowska

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geoplaneta"

październik

J. Kardacz

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

październik/listopad

A. Bartecka

SP 20

Konkurs Informatyczny "Bóbr"

listopad

L. Michalska

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, firma Learnetic  oraz Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Słodziaki"

październik

A. Baranowska

SP 18

Alfik Matematyczny

listopad

V. Glabus - Bociąg

Łowcy Talentów – JERSZ

Pingwin Fizyczny

listopad

K. Jur

EDI

Międzyszkolnu Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

listopad

A. Niewiadomska

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5 w Poznaniu

Andrzejkowy festiwal Piosenki Światowej

listopad

A. Niewiadomska

Zespół Szkół nr 8

English High Flier

grudzień

M. Brzeziński

Łowcy Talentów – JERSZ

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Origami - kartka świąteczna" kl. I - III

grudzień

M. Hajduk

SP 20

"Złota Żabka"

grudzień

B. Świderska

EKOS

"Moja kartka bożonarodzeniowa"

grudzień

D. Nowak

Dom Kultury "Jagiellonka"

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

grudzień /styczeń

V. Bociąg

B. Klój

SP19

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla szkół o im. Zofii Nałkowskiej - "Portret patronki"

styczeń

A. Bartecka

SP 18

Wojewódzki konkurs języka polskiego

zgodnie z harmonogramem WKO

E. Woszczak

WKO

Wojewódzki konkurs matematyczny

zgodnie z harmonogramem WKO

V. Glabus - Bociąg

WKO

Wojewódzki konkurs języka angielskiego

zgodnie z harmonogramem WKO

K. Niedźwiecka

WKO

Wojewódzki konkurs chemiczny

zgodnie z harmonogramem WKO

A. Owczarzak

WKO

Wojewódzki konkurs geograficzny

zgodnie z harmonogramem WKO

J. Kardacz

WKO

Wojewódzki konkurs biologiczny

zgodnie z harmonogramem WKO

B. Sankowska

WKO

Wojewódzki konkurs historyczny

zgodnie z harmonogramem WKO

S. Brambor

WKO

Wojewódzki konkurs z fizyki

zgodnie z harmonogramem WKO

K. Włodarczyk-Jur

WKO

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - walentynki

luty

A. Bartecka

SP 18

Konkurs mat. „Kangur”

marzec

B. Klój

Associacion „Kangourou Sans Frontieres”

Konkurs Piosenki Poetyckiej

marzec

A. Niewiadomska

SP nr 45

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pisanka 2020"

marzec

D. Nowak

Dom Kultury "Jagiellonka"

Ogólnopolski Konkurs „Zuch” – j. angielski

luty

I. Brózda

CES

Ogólnopolski Konkurs „Zuch”

luty

K. Karnicka

CES

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Pitagorasek”

marzec/maj

H. Ławicka

SP 20

Międzyszkolny Konkurs Literacki kl. IV - VI

marzec

n-le poloniści

SP 34

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia kl. II, III

marzec

J. Tunkiel

CES

English Ace

marzec

I. Brózda

Łowcy Talentów – JERSZ

PANDA - konkurs fizyczny

kwiecień

K. Włodarczyk - Jur

EDI

Międzyszkolny Konkurs „Sprawnie piszę”

kwiecień

M. Hajduk

SP 3

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny dla szkół z Rataj - Rataje w fotografii"

kwiecień

A. Bartecka

SP 18

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Historia malowania"

kwiecień

A. Bartecka

Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Sulęcin

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze E. Waśniowskiej” kl. IV – VIII

kwiecień/maj

A. Ziołek

SP 34

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny kl. IV - VIII

maj

M. Kołodziejczyk

SP 18

Międzyszkolny Finał Ligi Ortograficznej kl. III

kwiecień

A. Feder, M. Tomala

SP 18