Nabór do pierwszej klasy

NABÓR DO KLASY I ROK SZKOLNY 2020/21

Informujemy, że rekrutacja do klasy I odbędzie się zgodnie z harmonogramem.

Harmonogram

 • 6 - 27 kwietnia - składanie wniosków o przyjęcie dziecka
 • 21 kwietnia godz. 16.30 - próby sprawnościowe dla kandydatów, ubiegających się o przyjęcie do klasy sportowej o profilu koszykówka

Uwaga! Termin dotyczący prób sprawnościowych może ulec zmianie z uwagi na zawieszenie zajęć w szkołach!

Rodzicu, jeżeli chcesz zapisać dziecko do klasy I w naszej szkole, w terminie
od 6 do 27 kwietnia 2020 roku:

 1. Wydrukuj zgłoszenie lub wniosek wraz z załącznikami ze strony: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa
 2.    Zgłoszenie
     Wniosek
 3. Wypełnij dokumenty i podpisz;
 4. Zeskanuj dokumenty lub zrób telefonem ich zdjęcie i wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź MMS na nr tel. 509 302 523;

WAŻNE! Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną rodzice proszeni są, aby zarówno wnioski o przyjęcie dziecka, jak i pozostałe dokumenty będące potwierdzeniem spełnionych kryteriów wysyłali drogą elektroniczną (skan podpisanego wniosku wraz z załącznikami) lub pocztą tradycyjną (za potwierdzeniem odbioru). Dokumenty należy przesłać wyłącznie do placówki pierwszego wyboru. 

 1. Szkoła potwierdzi wpłynięcie dokumentów zwrotną wiadomością mailową bądź wiadomością sms;
 2. Jak sytuacja się uspokoi, szkoły zostaną otwarte, przynieś komplet dokumentów do sekretariatu. Wysłanie skanu nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku, w związku z powyższym będzie konieczność dostarczenia do szkoły oryginału dokumentów.
 3. Rodzicu, będziemy się z Tobą kontaktować poprzez maila, z którego wysłałeś dokumenty, bądź telefonicznie.
 4. Osoby, które mają problem z wydrukowaniem wniosku bądź z przesłaniem dokumentów w powyższy sposób, prosimy o kontakt telefoniczny 61 8775715 lub (509 302 524). Pomożemy i indywidualnie doradzimy jak wypełnić i dostarczyć dokumenty do szkoły.
 5. Pisemne potwierdzenie woli zapisu dziecka do I klasy szkoły podstawowej

   Druk potwierdzenia woli