Informujemy !

W związku z niską frekwencją klasa pierwsza sportowa w roku szkolnym 2019/20120 nie zostanie utworzona. Dzieci zostaną przeniesione do klasy ogólnodostępnej.

W dniach 27.03 - 29.03.2019 świetlica szkolna i oddział przedszkolny pracuje normalnie.

REKOLEKCJE klasy 0-III

27.03 (środa)

godz. 9.00-10.00- kościół kl. 0-III

godz. 10.30-11.30- konkurs piosenki 0-III

28.03 (czwartek)

godz. 9.00-10.00- kościół kl.0-III

godz. 10.30-11.15-pasowanie na czytelnika kl. Ia

godz.11.15-12.00 – pasowanie na czytelnika kl. Ib

Klasa I – film „Odlot”.

godz. 10.30-12.00 kl. II a i b – film „Objawienia Maryjne – Fatima, Lourdes, Guadelupe”

godz. 10.30-12.00 kl. III a i b – film „Największy z cudów”

29.03 (piątek)

godz.10.00 – Msza św.

REKOLEKCJE KLASY IV – VI

27.03. – 29.03.2019 r.

ŚRODA 27.03.2019 R.

Spotykamy się o godz.9.00 w szkole: projekcja filmu (każda klasa w swojej sali)

Godz. 10.00 – 10.15 – przerwa śniadaniowa

Godz.10.30 – 11.30 - nauka rekolekcyjna w kościele

 

CZWARTEK 28.03.2019 R.

Spotykamy się o godz.9.00 w szkole: przejście do wyznaczonej sali na spotkanie  z zaproszonymi gośćmi.

Klasy IV - mała sala gimnastyczna – spotkanie z zaproszonymi gośćmi

Klasa V - sala lekcyjna – klasa V a , V b sala 200, klasa V c , V d sala 208 – spotkanie z zaproszonymi gośćmi

Klasy VI – sala 200 – spotkanie z zaproszonymi gośćmi

Godz. 10.00 – 10.15 – przerwa śniadaniowa

Godz.10.30 – 11.30 - nauka rekolekcyjna w kościele

 

PIĄTEK 29.03.2019 R.

Zbiórka w szkole ok. godz.9.40

Godz.10.00 – udział we Mszy św. w kościele ( powrót do szkoły ok.10.15 -10.30 )

 

REKOLEKCJE KLASY VII – VIII

ŚRODA 27.03.2019 R.

Spotykamy się o godz.10.30 w szkole: projekcja filmu (każda klasa w swojej sali)

Godz. 11.30 – 11.45 – przerwa śniadaniowa

Godz.12.00 – 13.00 - nauka rekolekcyjna w kościele

 

CZWARTEK 28.03.2019 R.

Spotykamy się o godz.10.30 w szkole -przejście do wyznaczonej sali na spotkanie   z zaproszonymi gośćmi.

Klasy VII – sala 208

Klasy VIII – sala 200

Godz. 11.30 – 11.45 – przerwa śniadaniowa

Godz.12.00 – 13.00 - nauka rekolekcyjna w kościele

 

PIĄTEK 29.03.2019 R.

Zbiórka w szkole ok. godz.9.40

Godz.10.00 – udział we Mszy św. w kościele( powrót do szkoły ok.11.15 -11.30 )

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Woj. konkurs wiedzy o J. Piłsudskim 19.03. J. Behrend,
Międzyszkolny konkurs matematyczny „Kangur” kl. III - VII 21.03. B. Klój
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace” kl. IV – VII 6. 03. K. Szulc
Ogólnopolski Konkurs logicznego Myślenia kl. I - III 1.03. J. Tunkiel, N. Namysł
Szkolny etap GŻEGŻÓŁKI kl. I -III cały miesiąc A. Michałowicz
Szkolny etap PITAGORASKA  kl. III 16.03. H. Ławicka
Szkolny finał ligi ortograficznej    kl. IV – VIII 29.03. E. Woszczak
Zimowy konkurs ort. kl. II i III 8.03. M. Hajduk, A. Grzelka
Świetlicowe kręcenie hula - hopem 20.03. M. Hajduk, A. Grzelka
Gra dydaktyczna "Witaj wiosno" kl. I 28.03. M. Hajduk, A. Grzelka
klasowe etapy ligi ort. kl. III   A. Feder, M. Tomala
warsztaty świąteczne kl. IV - VII 26.03. A. Bartecka
ozdoba świąteczna - konkurs plastyczny kl. IV - VII 29.03. A. Bartecka
Konkurs biblijny kl. IV – VII 18 .03. D. Nowak
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pisanka 2019"   D. Nowak
Konkurs czytelniczy "Wielkanoc w Bullerbyn" kl. III 18.03. A. Ziołek
Konkurs piosenki - OP, kl. I - III 28.03. K. Ceyza
VI Szkolny Test Samochodowy kl. II, III 12.03. J. Tunkiel, N. Namysł
Świetlicowy konkurs "Wiosenna łąka" 14.03. I. Ochal
Świetlicowy konkurs "Mam talent" 1.03. A. Branowska