Drzwi otwarte                    12 marca, godz. 18:00 - 19:30

Rozmowy indywidualne        14 marca, godz. 17:15 - 19:00

 

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
I etap i finał Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego kl. IV – VII

12.04. godz. 15.00 (mała sala)

26.04. godz. 15.00

M. Kołodziejczyk
Szkolny finał konkursu ort. GŻEGŻÓŁKA 21.04. A. Michałowicz
Konkurs plastyczno - literacki.”Moja przygoda na zamku Przemysława ” kl. V, VI       IV S. Brambor
Konkurs na okładkę książki - kl. IV - VII   S. Maik
Konkurs o Janie Pawle II  - KL. IV - VII 27.04. D. Nowak
Konkurs pięknego czytania - kl. IV - VII 23.04. E. Woszczak
Konkurs plastyczny „Rzeźby z warzyw“ kl. IV – VII   9.04.  A. Niewiadomska
Konkurs czytelniczy "Afryka Kazika" kl. IV ostatni tydzień A. Ziołek, T. Szafrańska
Łamigłówki dla Oddziałów Przedszkolnych   27.04.  R. Frąszczak - Witkowska
Sprzątanie miasta Poznania    16. i 17.04. SU , MSU
Szkolny etap konkursu rec. - wiersze E. Waśniowskiej 5.04. A. Ziołek, T. Szafrańska
Konkurs logopedyczny "Językowe łamańce" kl. IV - VII 16.04. S. Łaszkiewicz, R. Żołędziowska 
Turniej koszykówki dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły   T. Cichocki, J. Cichocka
 Warunki ogólne ubezpieczenia.  
Tabela norm oceny procentowej uszczerbku na zdrowiu.   

Ewentualne szkody należy zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej www.interrisk.pl oraz infolinii Interrisk: Tel (22) 2122012  w obu przypadkach należy podać numer polisy  EDU-A/P NR 047080

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Podsumowanie projektu: "Generał Raszewski"  26.03. J. Behrend, S. Brambor
Woj. konkurs wiedzy o J. Piłsudskim  19.03. J. Behrend, S. Brambor
Eco Planeta – test 1.03. J. Kardacz
Konkurs czytelniczy „Do you know this book? Kl. IV – VI  28.03. E. Carlton
Konkurs wiedzy o Chopinie kl. VI 20.03. A. Niewiadomska
Międzyszkolny konkurs matematyczny „Kangur” kl. III – VII  15.03. B. Klój
Międzyszkolny Konkurs „Zuch” kl. I – III  1.i 2.03. A. Feder, I. Brózda, K. Karnicka
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace” kl. IV – VII  17.03. E. Carlton
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia kl. I – III 9.03. J. Tunkiel, N. Namysł
Szkolny etap GŻEGŻÓŁKI kl. I –III   cały miesiąc A. Michałowicz
Szkolny etap PITAGORASKA kl. III  26.03. H. Ławicka
Szkolny finał ligi ortograficznej kl. IV – VII 22.03. E. Woszczak
Klasowe etapy ligi ort. kl. III   A. Feder, M. Tomala
Wielkanocny konkurs plastyczny kl. IV – VII 5-16.03. S. Maik
Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii kl. VI 15.03. K. Szulc
Konkurs biblijny kl. IV – VII  22.03. D. Nowak
V Szkolny Test Samochodowy kl. II, III 28.03. J. Tunkiel, N. Namysł
Wielkanocny kiermasz charytatywny  26-28.03 SU

                                  

                                              

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Koncert pieśni patriotycznych 10.11. K. Ceyza
Konkurs pieśni patriotycznych kl. IV - VII 10.11. A. Niewiadomska
Konkurs "Kochamy naszą ojczyznę" kl. III, II 13.11. M. Hajduk, M. Tomala, H. Ławicka, K. Ceyza
English High Flier - konkurs j. angielskiego kl.V - VII 29.11. E. Carlton
Alfik Matematyczny 22.11. E. Carlton, H. Ławicka
Konkurs Informatyczny Bóbr kl. I - VII 15.,16.11. J. Behrendt
Konkurs plastyczny "Jesienne liście" - kl. IV - VII   S. Maik
Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Kolory jesieni” 16.11. A. Baranowska
Konkurs polonistyczny "Książka na Święta" kl. IV-VII   M. Bromberek
Liga ortograficzna (rz, ż)   M. Bartz
Akcja „Listy do św. Mikołaja” kl. I - III   I. Brózda
„Andrzejki” – w klasach 30.11. wychowawcy
Akcja „Śniadanie daje moc” – kl. I – III 8.11. wychowawcy
Turniej mini koszykówki   K. Sobkowska, T. Cichocki