Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. IV 11.12. B. Klój
 Szkolny Konkurs Matematyczny kl. VI 18.12  V. Bociąg
 Godzina kodowania IV  - VII  4.-10.12. J. Behrendt, K. Żurczak
Akcja dyplomowa '150. rocznica urodzin J. Piłsudskiego 1.-15.12. J. Behrendt
 Liga ortograficzna (h, ch)   M. Bromberek, poloniści
Tradycje Bożonarodzeniowe w krajach anglosaskich kl. IV-VII 13.12 E. Carlton
W Bullerbyn jest wesoło – konkurs czytelniczy kl. III  14.12.  A. Ziołek, T. Szafrańska
 W zaczarowanym świecie Narnii - konkurs czytelniczy kl. IV   21.12.  Ziołek, T. Szafrańska
 „Szopka betlejemska” – konkurs plast. kl. IV – VI   11.12.  D. Nowak, S. Maik
 Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Anioł"   20.12.  A. Baranowska
 "Świąteczna ozdoba" - konkurs plastyczny kl. IV - VI     S. Maik
X Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora   J. Cichocka

             

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Koncert pieśni patriotycznych 10.11. K. Ceyza
Konkurs pieśni patriotycznych kl. IV - VII 10.11. A. Niewiadomska
Konkurs "Kochamy naszą ojczyznę" kl. III, II 13.11. M. Hajduk, M. Tomala, H. Ławicka, K. Ceyza
English High Flier - konkurs j. angielskiego kl.V - VII 29.11. E. Carlton
Alfik Matematyczny 22.11. E. Carlton, H. Ławicka
Konkurs Informatyczny Bóbr kl. I - VII 15.,16.11. J. Behrendt
Konkurs plastyczny "Jesienne liście" - kl. IV - VII   S. Maik
Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Kolory jesieni” 16.11. A. Baranowska
Konkurs polonistyczny "Książka na Święta" kl. IV-VII   M. Bromberek
Liga ortograficzna (rz, ż)   M. Bartz
Akcja „Listy do św. Mikołaja” kl. I - III   I. Brózda
„Andrzejki” – w klasach 30.11. wychowawcy
Akcja „Śniadanie daje moc” – kl. I – III 8.11. wychowawcy
Turniej mini koszykówki   K. Sobkowska, T. Cichocki
     
Spotkania indywidualne   

13.12.; godz. 17.00 – 19.00;

przekazanie zagrożeń

 
konsultacje indywidualne w tygodniu od 18 – 21.12  
Zajęcia otwarte dla Rodziców kl. III c   13.12. godz. 17.00   H. Ławicka
Zajęcia otwarte dla Rodziców kl. II a, b  13.12. godz. 17.00 K. Ceyza, A. Michałowicz
Warsztaty plastyczne dla rodziców uczniów klas 1.  8.12. godz. 17.15 - świetlica I. Ochal

 

                                    

                               

                               

Szanowni Państwo!

Dyrekcja szkoły informuje, że etapy szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych odbędą się w następujących terminach:

  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – 11 stycznia 2018 r.
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – 10 stycznia 2018 r.
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – 12 stycznia 2018 r.

Regulaminy można pobrać ze strony Kuratorium Oświaty www.ko.poznan.pl

Zebrania ogólne – 15.11.

godz. 17.00 kl. OP, I
godz. 17.45 kl. II, III (zajęcia otwarte w kl. III a)
godz.18.30 kl. IV - VII

Prelekcja dla rodziców kl. IV: „Jak pomóc dziecku się uczyć?” 15.11., godz. 17.45, A. Magacz–Rusinek, gab. psychologa

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny CES kl. II-III 24.10. A. Feder
Światowy Dzień Muzyki (konkurs piosenki) kl. IV - VII 9.10. A. Niewiadomska
„Dzień Marchewki i Ziemniaka” w kl. O - VII 27.10. SU, MSU
Halloween 30.10 I. Brózda
Szkolny konkurs na kartkę w j. angielskim   30.10 K. Schulc
Konkurs misyjny pt. "Mój szkolny kolega" kl. IV-VII   D. Nowak
Polsko-węgierska akcja "AWARD 1956" - 61. rocznica wydarzeń w Poznaniu i Budapeszcie   J. Behrendt
liga ortograficzna ó - u   poloniści
Piszę i mówię poprawnie –cykl lekcji ze słownikami kl. IV –VI   A. Ziołek
„Dzień drzewa”     11.10. 

N. Namysł, J. Tunkiel

Przedszkolacy w szkole - I spotkanie   K. Karnica, A. Feder, M. Hajduk
Świetlicowy konkurs plastyczny "Magiczne drzewo”    6.10 I. Ochal