Wydarzenie

Data

Odpowiedzialny

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej

kl. IV - VIII i I - III

5.11

 7.11

A. Ziołek

M. Tomala

K. Ceyza

Konkurs pieśni patriotycznych kl. IV - VII

6.11

A. Niewiadomska

Omnibus "Piękna nasza Polska cała" kl. I - III

8.11

K. Ceyza

H. Ławicka

Śpiewanie pieśni "Jesteśmy Polka i Polakiem" - kl. I- III

8.11

K. Karnicka

Wychowawcy

kl. I - III

Bieg Wolności - kl. VI - VII

8.11

J. Januszewska

E. Karasiewicz

Turniej w dwa ognie - kl. III - IV

8.11

K. Sobkowska

J. Januszewska

Akcja „Śniadanie daje moc” – kl. I – III

8.11

wychowawcy

Quiz świetlicowy "Rocznica odzyskania niepodległości" kl. III

9.11

M. Hajduk

I. Gładkowska

Konkurs Informatyczny Bóbr kl. I - VIII

14.11.

15.11.

16.11.

J. Behrendt

Alfik Matematyczny kl. II - VIII

21.11

V. Bociag

H. Ławicka

Świetlicowy Konkurs Recytatorski "Jesień wokół nas"

21.11

A. Grzelka

M. Jurga

Konkurs plastyczny "Portret rodziny królewskiej" - kl. IV - VIII

 

A. Bartecka

Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Zakładka do książki”

23.11

I. Ochal

Liga ortograficzna (wielka litera)

 

poloniści

Ogólnopolski konkurs j. angielskiego High Flier       kl. IV - VIII               

28.11

K. Szulc

„Andrzejki” – w klasach

29.11

wychowawcy

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Szkolny konkurs plastyczny "Kocham Cię, Polsko"   H. Ławicka, M. Tomala
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny CES kl. II-III   A. Feder, M. Tomala
"Dzień Marchewki i Warzyw”  kl. O - III i IV - VIII 19.10. K. Karnicka, SU
Halloween 31.10 I. Brózda
Szkolny konkurs na kartkę w j. angielskim kl. IV - VIII   K. Szulc
Konkurs misyjny pt. "Mój szkolny kolega" kl. IV - VIII do 10. 10. D. Nowak
liga ortograficzna ó - u   poloniści
Piszę i mówię poprawnie –cykl lekcji ze słownikami kl. IV –VI   A. Ziołek
Przedszkolacy w szkole - I spotkanie 23.10

K. Karnicka,
A. Michałowicz

 Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Świeżaki"  22.10.  A.Baranowska
 Rajd rowerowy "Śladami walk o Poznań" kl. V - VIII  13.10.  S. Brambor
 Konkurs plastyczny "Strój dla sportowca" kl. IV - VIII  do 31.10  A. Bartecka
Drużynowe mistrzostwa szkoły na ergometrze kl. VI - VIII   E.Karasiewicz, K.Sobkowska
dyskoteka kl. IV - VI 3.10. wychowawcy
dyskoteka  kl. VI - VIII 4.10. wychowawcy

Rozmowy indywidualne dla klas I_VII – 14.11.2018r, godz. 18.00 - 19.30

Zebranie z rodzicami klasa: VIIIa, VIIIb, VIIIc - 14.11.2018r.  godz. 18.00

Zebranie z rodzicami klasa: Vd - 14.11.2018r.  godz. 18.00

Spotkanie rodziców i pracowników szkoły z okazji Święta Niepodległości i wspólne odśpiewanie pieśni patriotycznych - 14.11.2018r.  godz. 17.15, mała sala gimnastyczna

Prelekcja dla rodziców kl. IV: „Jak pomóc dziecku się uczyć?” A. Magacz –Rusinek, gabinet psychologa - prelekcja przeniesiona na grudzień

Rozmowy indywidualne kl. 0P – VII   17.10, godz. 17.00 - 19.00
spotkanie rad rodziców kl. VIII z dyr. na temat zakończenia roku szkolnego 17.10.; godz. 17.00 - świetlica 
Konsultacje dla rodziców kl. 0P - VII   w tygodniu od 22.10 – 26.10
Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci świetlicy 24.10. godz. 17.15 A. Grzelka, M. Hajduk

 

       

Dyrekcja szkoły informuje, że w tym roku szkolnym rodzic ubezpiecza dziecko indywidualnie. Aby jednak  wspomóc Państwa w rozwiązaniu tego problemu miasto Poznań przygotowało ofertę, z której możecie Państwo skorzystać; można dokonać zakupu w formie elektronicznej polisy AXA Ubezpieczenia T.U.i R. S.A. reprezentowanego przez Bezpieczny.pl i/lub polisy GENERALI T.U. S.A. reprezentowanego przez Bezpieczni.pl (linki do stron w załączeniu).

https://bezpieczni.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/20178 [1]

https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/20178  [2]

Poza tym w czasie zebrań zostaną rozdane ulotki z innymi propozycjami.