Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
W Bullerbyn jest wesoło – konkurs czytelniczy kl. III   A. Ziołek, T. Szafrańska
Bezpieczne ferie - konkurs na komiks kl. IV - VIII (do 15.01)pogadanki ki. I - III   K. Karnicka i MSU; SU
zabawy karnawałowe   kl. IV - VIII 23.01. godz. 16.00 - 18.00 wychowawcy, SU
Liga ortograficzna (pisownia z „nie”)   J. Kozłowska
Konkurs fotograficzny "Zima w obiektywie " kl. IV - VIII prace do 22.02. S. Brambor
konkurs czytelniczy "Zaczarowana zagroda" kl. II   biblioteka
Turniej układania puzzli cały miesiąc M. Jurga
Przedszkolacy w szkole   K. Karnicka, M. Hajduk

                                                                     

                              

                      

           

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Ogólnopolski Konkurs "Zuch"        kl. I - III 25, 26. .02. K. Karnicka, M. Tomla
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia kl. II 28.02 N. Namysł, J. Tunkiel
Konkurs Generalski - Klub SP3 PGR 7. - 29.02. J. Behrendt
Konkurs wiedzy o gen. K. Raszewskim 28.02 S. Brambor, Ł. Minecki
Dzień Języków Obcych kl. IV- VIII   K. Niedźwiecka 
apel SU 14.02. SU
spotkanie SU z dyrekcją szkoły 19.02. SU
Liga ortograficzna (wielka litera)   J. Sip
Szkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu kl. II 24.02. M. Hajduk, H. Ławicka
Świetlicowy konkurs plastyczny "Poznań - moje miasto" do 28..02. R. Frąszczak
Świetlicowy konkurs plastyczny "Maska karnawałowa" do 14. 02. A. Michałowicz
Konkurs recytatorski "Strofy o moim mieście" 24.02. J. Sip, A. Ziołek, T. Szafrańska
konkurs na kartkę walentynkową kl .IV - VIII   A. Bartecka
konkurs wiedzy "Chopin i jego muzyka" kl. VI 28.02 A. Niewiadomska
Dzień kota - konkurs fotograficzny kl. IV - VIII do 18.02 S. Brambor
Konkurs plastyczny "Koty" kl. IV - VII   A. Bartecka
Sport na wesoło kl. III, II   E. Karasiewicz, K. Sobkowska

                                                           

 

 
Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. IV 9. 12. V. Bociag
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. VIII 10. 12. V. Bociag
Godzina kodowania kl. IV - VIII 9. - 15. 12. J. Behrendt, L. Michalska
Liga ortograficzna (h, ch)   J. Sip, poloniści
Konkurs międzyklasowy na kreatywna choinkę kl. I - VIII 13.12. SU
warsztaty świąteczne kl. IV - VII 12.12. A. Bartecka
W zaczarowanym świecie Narnii - konkurs czytelniczy kl. V 18.12. A. Ziołek, T. Szafrańska
Konkurs czytelniczy - "Opowieść wigilijna" - kl. VII 19.12. A. Ziołek, T. Szafrańska
„Szopka betlejemska” – konkurs plast. kl. IV – VIII 13. 12. D. Nowak
"Najpiękniejszy pierniczek" - konkurs plastyczny 16.12. A. Bartecka
Świetlicowy konkurs plastyczny "Anioł"   A. Baranowska
Szkolny Turniej Piłki siatkowej kl. VII - VIII 11.12. J. Januszewska
XII Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora (dziewczęta) 11 .12. J. Cichocka
XV Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora (chłopcy) 12 .12 T. Cichocki
Góra grosza   SU, MSU
Świąteczna zbiórka żywności 15.12. PCK, K. Karnicka
Przedszkolacy w szkole III   A. Puzowska, K. Karnicka

                                                                          

Wywiadówki - 12.02. 2020

godz. 18.00  kl. I - III, kl. VIII,
godz. 17.00 kl. IV - VII,

 

  • Dzień Babci w świetlicy - 17.01. godz. 17.00
  • Rozmowy indywidualne   18.12.; godz. 17.00 - 19.00 przekazanie zagrożeń
  •  Konsultacje indywidualne w tygodniu od 07 – 10. 01.
  •  Warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców i dzieci kl. II- świetlica -   5. 12. godz. 17.15
  •  Warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców i dzieci kl. I b -   11. 12. godz. 18.00
  •  Warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców i dzieci kl. VI d - 5. 12. godz. 17.00