Zebrania z rodzicami

19.12.

przekazanie zagrożeń

konsultacje indywidualne w tygodniu od 02 – 08.01
Spotkanie z Rodzicami klas I , OP 19.12., godz.17.00
Spotkanie z Rodzicami klas II , III 19.12., godz.18.00
Spotkanie z Rodzicami klas IV, V, VI 19.12., godz.17.00
Spotkanie z Rodzicami klas, VII, VIII 19.09., godz.18.00

   

Jak pomóc dziecku się uczyć? - spotkanie z psychologiem dla rodziców uczniów kl. IV - 18.12. godz.16.00   gabinet psychologa

                                                                                               ( drugi termin - w ramach wywiadówek w lutym)

 

                                    

                               

                               

           

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Ogólnopolski Konkurs "Zuch" kl. I - III 27.02 K. Karnicka
Ogólnopolski Konkurs "Zuch"- j. angielski kl. II - III 28.02 I. Brózda 
apel SU 7.02. SU
spotkanie SU z dyrekcją szkoły 6.02. SU
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Strofy o moim mieście" 21.02. K. Ceyza, H. Ławicka
konkurs wiedzy o kulturze amerykańskiej  kl. IV - VIII 19.02. W. Chabros
Liga ortograficzna (wielka litera)   M. Czechowska
Szkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu kl. II   K. Karnicka
Świetlicowy konkurs plastyczny "Poznań - moje miasto" 19.02. M. Hajduk
Świetlicowy konkurs "Mam talent" 28.02. A.Baranowska, I. Ochal
konkurs fotograficzny „Nasze zwierzęta w obiektywie” kl. IV - VII 18.02. S. Brambor, SU
Konkurs czytelniczy „Zaczarowana zagroda” - kl. II 1.02. A. Ziołek, T. Szafrańska
Szkolny etap konkursu rec. - wiersze E. Waśniowskiej 28.02. A. Ziołek, T. Szafrańska
konkurs na kartkę walentynkową kl .IV - VIII 13.02. A. Bartecka
konkurs wiedzy "Chopin i jego muzyka" kl. VI 22.02. A. Niewiadomska
konkurs mitologiczny kl. V 26.02. A. Ziołek, T. Szafrańska
Dzień Kopta w świetlicy szkolnej - zbiórka karmy 17.02. A. Grzelka , M. Hajduk
Sport na wesoło kl. II 19.02 E. Karasiewicz, K. Sobkowska
baliki karnawałowe kl. I - III   wychowawcy klas

                                                                   

 

 

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Ogólnopolski konkurs Eko -Planeta prace do 04.01. J. Kardacz, B. Sankowska
Bezpieczne ferie  - konkurs na komiks kl. IV - VIII   K. Karnicka i MSU
zabawy karnawałowe  kl. IV - VIII 10.01. godz. 16.00 - 18.00 wychowawcy, SU
Liga ortograficzna (pisownia z „nie”)   E. Woszczak
Konkurs na plakat reklamujący książkę kl. IV - VIII do 31.01. J. Behrendt
Konkurs fotograficzny "Zima w obiektywie "i "Moje zwierzęta w obiektywie" do 31.01. S. Brambor
konkurs czytelniczy "Zaczarowana zagroda" kl. II   biblioteka
świetlicowy konkurs plastyczny "Maska karnawałowa" 31.01. A. Grzelka
Turniej układania puzzli 29.01. A. Baranowska, M. Jurga
świetlicowy konkurs poetycki "Wiersz o zimie" 9.01. I. Gładkowska

             

                              

                      

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. IV 3.12. I. Kaczanowska
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. VIII 11.12. V. Bociąg
Godzina kodowania kl. IV - VIII 3. - 9. 12. J. Behrendt, K. Żurczak
Liga ortograficzna (h, ch)   J. Sip, poloniści
Moja kartka bożonarodzeniowa - konkurs plastyczny kl. IV - VIII 3.12. D. Nowak
W Bullerbyn jest wesoło – konkurs czytelniczy kl. III   A. Ziołek, T. Szafrańska
W zaczarowanym świecie Narnii - konkurs czytelniczy kl. IV   A. Ziołek, T. Szafrańska
Konkurs czytelniczy - "Pan Tadeusz" nie taki straszny - kl. VIII   A. Ziołek, T. Szafrańska
„Szopka betlejemska” – konkurs plast. kl. IV – VI 17.12. D. Nowak,
Świetlicowy konkurs plastyczny "Anioł" 19 .12. A. Baranowska
"Warsztaty świąteczne '' kl. IV - VIIII 17.12. A. Bartecka
XI Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora (dziewczęta) 17.12. J. Cichocka
XIV Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora (chłopcy) 19.12 T. Cichocki
Góra grosza   SU, MSU