W dniach 27.03 - 29.03.2019 świetlica szkolna i oddział przedszkolny pracuje normalnie.

REKOLEKCJE klasy 0-III

27.03 (środa)

godz. 9.00-10.00- kościół kl. 0-III

godz. 10.30-11.30- konkurs piosenki 0-III

28.03 (czwartek)

godz. 9.00-10.00- kościół kl.0-III

godz. 10.30-11.15-pasowanie na czytelnika kl. Ia

godz.11.15-12.00 – pasowanie na czytelnika kl. Ib

Klasa I – film „Odlot”.

godz. 10.30-12.00 kl. II a i b – film „Objawienia Maryjne – Fatima, Lourdes, Guadelupe”

godz. 10.30-12.00 kl. III a i b – film „Największy z cudów”

29.03 (piątek)

godz.10.00 – Msza św.

REKOLEKCJE KLASY IV – VI

27.03. – 29.03.2019 r.

ŚRODA 27.03.2019 R.

Spotykamy się o godz.9.00 w szkole: projekcja filmu (każda klasa w swojej sali)

Godz. 10.00 – 10.15 – przerwa śniadaniowa

Godz.10.30 – 11.30 - nauka rekolekcyjna w kościele

 

CZWARTEK 28.03.2019 R.

Spotykamy się o godz.9.00 w szkole: przejście do wyznaczonej sali na spotkanie  z zaproszonymi gośćmi.

Klasy IV - mała sala gimnastyczna – spotkanie z zaproszonymi gośćmi

Klasa V - sala lekcyjna – klasa V a , V b sala 200, klasa V c , V d sala 208 – spotkanie z zaproszonymi gośćmi

Klasy VI – sala 200 – spotkanie z zaproszonymi gośćmi

Godz. 10.00 – 10.15 – przerwa śniadaniowa

Godz.10.30 – 11.30 - nauka rekolekcyjna w kościele

 

PIĄTEK 29.03.2019 R.

Zbiórka w szkole ok. godz.9.40

Godz.10.00 – udział we Mszy św. w kościele ( powrót do szkoły ok.10.15 -10.30 )

 

REKOLEKCJE KLASY VII – VIII

ŚRODA 27.03.2019 R.

Spotykamy się o godz.10.30 w szkole: projekcja filmu (każda klasa w swojej sali)

Godz. 11.30 – 11.45 – przerwa śniadaniowa

Godz.12.00 – 13.00 - nauka rekolekcyjna w kościele

 

CZWARTEK 28.03.2019 R.

Spotykamy się o godz.10.30 w szkole -przejście do wyznaczonej sali na spotkanie   z zaproszonymi gośćmi.

Klasy VII – sala 208

Klasy VIII – sala 200

Godz. 11.30 – 11.45 – przerwa śniadaniowa

Godz.12.00 – 13.00 - nauka rekolekcyjna w kościele

 

PIĄTEK 29.03.2019 R.

Zbiórka w szkole ok. godz.9.40

Godz.10.00 – udział we Mszy św. w kościele( powrót do szkoły ok.11.15 -11.30 )

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Woj. konkurs wiedzy o J. Piłsudskim 19.03. J. Behrend,
Międzyszkolny konkurs matematyczny „Kangur” kl. III - VII 21.03. B. Klój
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace” kl. IV – VII 6. 03. K. Szulc
Ogólnopolski Konkurs logicznego Myślenia kl. I - III 1.03. J. Tunkiel, N. Namysł
Szkolny etap GŻEGŻÓŁKI kl. I -III cały miesiąc A. Michałowicz
Szkolny etap PITAGORASKA  kl. III 16.03. H. Ławicka
Szkolny finał ligi ortograficznej    kl. IV – VIII 29.03. E. Woszczak
Zimowy konkurs ort. kl. II i III 8.03. M. Hajduk, A. Grzelka
Świetlicowe kręcenie hula - hopem 20.03. M. Hajduk, A. Grzelka
Gra dydaktyczna "Witaj wiosno" kl. I 28.03. M. Hajduk, A. Grzelka
klasowe etapy ligi ort. kl. III   A. Feder, M. Tomala
warsztaty świąteczne kl. IV - VII 26.03. A. Bartecka
ozdoba świąteczna - konkurs plastyczny kl. IV - VII 29.03. A. Bartecka
Konkurs biblijny kl. IV – VII 18 .03. D. Nowak
VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pisanka 2019"   D. Nowak
Konkurs czytelniczy "Wielkanoc w Bullerbyn" kl. III 18.03. A. Ziołek
Konkurs piosenki - OP, kl. I - III 28.03. K. Ceyza
VI Szkolny Test Samochodowy kl. II, III 12.03. J. Tunkiel, N. Namysł
Świetlicowy konkurs "Wiosenna łąka" 14.03. I. Ochal
Świetlicowy konkurs "Mam talent" 1.03. A. Branowska

                                                                                  

                                              

           

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Ogólnopolski Konkurs "Zuch" kl. I - III 27.02 K. Karnicka
Ogólnopolski Konkurs "Zuch"- j. angielski kl. II - III 28.02 I. Brózda 
apel SU 7.02. SU
spotkanie SU z dyrekcją szkoły 6.02. SU
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Strofy o moim mieście" 21.02. K. Ceyza, H. Ławicka
konkurs wiedzy o kulturze amerykańskiej  kl. IV - VIII 19.02. W. Chabros
Liga ortograficzna (wielka litera)   M. Czechowska
Szkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu kl. II   K. Karnicka
Świetlicowy konkurs plastyczny "Poznań - moje miasto" 19.02. M. Hajduk
Świetlicowy konkurs "Mam talent" 28.02. A.Baranowska, I. Ochal
konkurs fotograficzny „Nasze zwierzęta w obiektywie” kl. IV - VII 18.02. S. Brambor, SU
Konkurs czytelniczy „Zaczarowana zagroda” - kl. II 1.02. A. Ziołek, T. Szafrańska
Szkolny etap konkursu rec. - wiersze E. Waśniowskiej 28.02. A. Ziołek, T. Szafrańska
konkurs na kartkę walentynkową kl .IV - VIII 13.02. A. Bartecka
konkurs wiedzy "Chopin i jego muzyka" kl. VI 22.02. A. Niewiadomska
konkurs mitologiczny kl. V 26.02. A. Ziołek, T. Szafrańska
Dzień Kopta w świetlicy szkolnej - zbiórka karmy 17.02. A. Grzelka , M. Hajduk
Sport na wesoło kl. II 19.02 E. Karasiewicz, K. Sobkowska
baliki karnawałowe kl. I - III   wychowawcy klas