Wydarzenie Data Odpowiedzialny
 Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia" kl. I -VI  4.10.  M. Tomala, H. Ławicka, K. Jur
 Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny CES kl. II-III  29.10  A. Feder, M. Tomala
 „Dzień Marchewki i Warzyw”    kl. I - III i IV - VIII  21.10  K. Karnicka, SU
 Halloween  kl. I - III  31.10  wychowawcy
 Konkurs piosenki żołnierskiej kl. IV - VIII  29.10  A. Niewiadomska
 Konkurs "Różaniec naszą siłą" kl. IV - VIII    D. Nowak
 liga ortograficzna ó - u    poloniści
 Piszę i mówię poprawnie –cykl lekcji ze słownikami kl. IV –VI    A. Ziołek
 Przedszkolacy w szkole - I spotkanie  10.10  K. Karnicka, N. Namysł, J. Tunkiel
 Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Słodziaki"  30.10.  A.Baranowska
 Konkurs plastyczny "Mój zwierzak" - świetlica  8.10.  M. Jurga
 Konkurs plastyczny "Zagrożone gatunki zwierząt"   kl. IV - VIII    SU
 Rajd rowerowy "Śladami walk II wojny światowej" kl. V - VIII    S. Brambor
 Konkurs plastyczny "Portret nauczyciela"   kl. IV - VIII    A. Bartecka
 Konkurs techniczny - bransoletka   kl. IV - VII    A. Bartecka
Mistrzostwa szkoły w rzucie piłeczką palantową kl. VII - VIII   K. Sobkowska
Mistrzostwa szkoły w warcabach kl. IV - VI   E. Karasiewicz

                                                            

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Międzynarodowy Dzień Kropki     kl. I - III 16.09. K. Karnicka, M. Tomala
Noc naukowców kl. V d   K. Jur
Konkurs plastyczny „Wakacyjne wspomnienia” - kl. I - III 13.10 - 16.10 M. Tomala – Krupińska,

Hajduk, J. Tunkiel

Konkurs plastyczny - "Międzynarodowy Dzień Pokoju" kl. IV- VII  do 25.09. A. Bartecka
„Sprzątanie Świata” kl. III – VIII 20.09. SU
apel inauguracyjny     kl. IV - VIII 23.09. SU
apel inauguracyjny     kl. I - III i OP 3.09. SU
Europejski Dzień Języków Obcych kl. III –VI 26.09. I. Brózda
Konkurs techniczny "Dzień bez samochodu" - kl. IV do 18.09. A. Bartecka
Konkurs plastyczny "Portret chłopaka" do 25.09. A. Bartecka
Konkurs misyjny "Mój szkolny kolega z Buluby" 27.09. D. Nowak
Akcja informacyjna - wolontariat 10.09 - 21.09 A. Magacz, D. Nowak


                   

Jeżeli macie gry planszowe, karciane, zręcznościowe, które chcielibyście przekazać świetlicy szkolnej, czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 17.00

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

02 września 2019r.

 godzina 9:00 - klasy I - III

godzina 10:00 - klasy IV - VI

 godzina 11:00 - klasy VII - VIII

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na boisku przed wejściem głównym do szkoły.