Informacje na temat bezpłatnych przejazdów - od 1 września 2018 r. dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

PDF ikonka OFERTA
PDF ikonka ULOTKA
PDF ikonka LIST
Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
I etap i finał Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego kl. IV – VII

12.04. godz. 15.00 (mała sala)

26.04. godz. 15.00

M. Kołodziejczyk
Szkolny finał konkursu ort. GŻEGŻÓŁKA 21.04. A. Michałowicz
Konkurs plastyczno - literacki.”Moja przygoda na zamku Przemysława ” kl. V, VI       IV S. Brambor
Konkurs na okładkę książki - kl. IV - VII   S. Maik
Konkurs o Janie Pawle II  - KL. IV - VII 27.04. D. Nowak
Konkurs pięknego czytania - kl. IV - VII 23.04. E. Woszczak
Konkurs plastyczny „Rzeźby z warzyw“ kl. IV – VII   9.04.  A. Niewiadomska
Konkurs czytelniczy "Afryka Kazika" kl. IV ostatni tydzień A. Ziołek, T. Szafrańska
Łamigłówki dla Oddziałów Przedszkolnych   27.04.  R. Frąszczak - Witkowska
Sprzątanie miasta Poznania    16. i 17.04. SU , MSU
Szkolny etap konkursu rec. - wiersze E. Waśniowskiej 5.04. A. Ziołek, T. Szafrańska
Konkurs logopedyczny "Językowe łamańce" kl. IV - VII 16.04. S. Łaszkiewicz, R. Żołędziowska 
Turniej koszykówki dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły   T. Cichocki, J. Cichocka

Szkoła Podstawowa nr 18 ogłasza nabór do IV klasy sportowej na rok 2018/2019 o profilu koszykówki.

Oferta skierowana jest do uczniów klas trzecich (dziewcząt i chłopców).

Testy sportowe kwalifikujące do klasy odbędą się:

  • 23.03.2018 (piątek) o godzinie 12:30
  • 05.04.2018 (czwartek) o godzinie 12:30 - termin rezerwowy - nieobecność spowodowana chorobą itp.

Szkoła współpracuje z jednym z najlepszych młodzieżowych klubów w Polsce MUKS Poznań i Biofarm Basket Poznań.

Drzwi otwarte                    12 marca, godz. 18:00 - 19:30

Rozmowy indywidualne        14 marca, godz. 17:15 - 19:00

 

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Podsumowanie projektu: "Generał Raszewski"  26.03. J. Behrend, S. Brambor
Woj. konkurs wiedzy o J. Piłsudskim  19.03. J. Behrend, S. Brambor
Eco Planeta – test 1.03. J. Kardacz
Konkurs czytelniczy „Do you know this book? Kl. IV – VI  28.03. E. Carlton
Konkurs wiedzy o Chopinie kl. VI 20.03. A. Niewiadomska
Międzyszkolny konkurs matematyczny „Kangur” kl. III – VII  15.03. B. Klój
Międzyszkolny Konkurs „Zuch” kl. I – III  1.i 2.03. A. Feder, I. Brózda, K. Karnicka
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace” kl. IV – VII  17.03. E. Carlton
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia kl. I – III 9.03. J. Tunkiel, N. Namysł
Szkolny etap GŻEGŻÓŁKI kl. I –III   cały miesiąc A. Michałowicz
Szkolny etap PITAGORASKA kl. III  26.03. H. Ławicka
Szkolny finał ligi ortograficznej kl. IV – VII 22.03. E. Woszczak
Klasowe etapy ligi ort. kl. III   A. Feder, M. Tomala
Wielkanocny konkurs plastyczny kl. IV – VII 5-16.03. S. Maik
Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii kl. VI 15.03. K. Szulc
Konkurs biblijny kl. IV – VII  22.03. D. Nowak
V Szkolny Test Samochodowy kl. II, III 28.03. J. Tunkiel, N. Namysł
Wielkanocny kiermasz charytatywny  26-28.03 SU