Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Międzynarodowy Dzień Kropki     kl. I - III 15.09.  M. Tomala
Konkurs plastyczny „Wakacyjne wspomnienia” - kl. I - III 7.09 - 11.09   M. Tomala – Krupińska, N. Namysł
Konkurs plastyczny - "Międzynarodowy Dzień Pokoju" kl. IV- VII do 25.09. A. Bartecka
audycja inauguracyjna SU     kl. IV - VIII 25.09. SU
wybory do SU 21.09. SU
Europejski Dzień Języków Obcych kl. I - III 21.09 - 25.09. N. Namysł
Konkurs techniczny "Dzień bez samochodu" - kl. IV do 18.09. A. Bartecka
Konkurs plastyczny "Portret chłopaka" do 25.09. A. Bartecka
Akcja informacyjna - wolontariat 7.09 - 18.09 A. Magacz, D. Nowak
Flamingowy zawrót głowy - świetlicowy konkurs plastyczny
Bezpieczna droga do szkoły; bhp w czasie pandemii w kl. I - III początek września wych. klas
Dzień Chłopca 30.09. wych. klas, SU

10 .09. - czwartek, kl. I - III w swoich salach

godz. 17.00 - grupa do nr 11

15.09. - wtorek, kl. V, VI w swoich salach

godz. 17.00 - grupa do nr 13

16.09.- środa, kl. VII w swoich salach

godz. 17.00 - grupa do nr 13

17.09. - czwartek, kl. IV, VIII w swoich salach

godz. 17.00 - grupa do nr 12

Szanowni Rodzice.

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, związanymi z reżimem sanitarnym, wszystkie zajęcia wychowania fizycznego odbywać się będą na świeżym powietrzu, chyba że nauczyciel podejmie inną decyzję (np. opady deszczu lub ustanie ograniczeń związanych z pandemią).

Uczniowie, bezwzględnie, muszą być przygotowani do panujących warunków atmosferycznych. Odpowiedni strój jest obowiązkiem ucznia. Brak odpowiedniego stroju będzie traktowane jako nieprzygotowanie do zajęć.

Uczniowie, w maseczkach, schodzą na lekcje wf. do holu przy małej sali gimnastycznej po przerwie, równo z dzwonkiem na lekcję, następnie są przeprowadzani do sal gimnastycznych przez nauczycieli wychowania fizycznego, zachowując odpowiedni dystans. W szatniach, uczniowie również przebywają w maseczkach. Przed wejściem do sal gimnastycznych i po lekcjach wf. uczniowie dezynfekują ręce.

Dyrekcja Szkoły informuje, że z przyczyn od nas niezależnych nastąpi zmiana dziennika elektronicznego.
Od 1 września będziemy stosować dziennik LIBRUS. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie otrzymają od wychowawców dane do logowania dla rodziców i dla siebie.
W trakcie pierwszego logowania będzie wymagana zmiana hasła.
Jeżeli ktoś z Państwa nie odbierze loginu w dniu 1 września, będzie mógł to zrobić po uprzednim umówieniu się w sekretariacie szkoły. Poza tym informujemy, że od 1 września obecnie używany dziennik nie będzie aktywny. Niektóre istotne informacje będziemy przez jakiś czas umieszczać na stronie internetowej szkoły.