Spotkania indywidualne   

13.12.; godz. 17.00 – 19.00;

przekazanie zagrożeń

 
konsultacje indywidualne w tygodniu od 18 – 21.12  
Zajęcia otwarte dla Rodziców kl. III c   13.12. godz. 17.00   H. Ławicka
Zajęcia otwarte dla Rodziców kl. II a, b  13.12. godz. 17.00 K. Ceyza, A. Michałowicz
Warsztaty plastyczne dla rodziców uczniów klas 1.  8.12. godz. 17.15 - świetlica I. Ochal

 

                                    

                               

                               

 Warunki ogólne ubezpieczenia.  
Tabela norm oceny procentowej uszczerbku na zdrowiu.   

Ewentualne szkody należy zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej www.interrisk.pl oraz infolinii Interrisk: Tel (22) 2122012  w obu przypadkach należy podać numer polisy  EDU-A/P NR 047080

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. IV 11.12. B. Klój
 Szkolny Konkurs Matematyczny kl. VI 18.12  V. Bociąg
 Godzina kodowania IV  - VII  4.-10.12. J. Behrendt, K. Żurczak
Akcja dyplomowa '150. rocznica urodzin J. Piłsudskiego 1.-15.12. J. Behrendt
 Liga ortograficzna (h, ch)   M. Bromberek, poloniści
Tradycje Bożonarodzeniowe w krajach anglosaskich kl. IV-VII 13.12 E. Carlton
W Bullerbyn jest wesoło – konkurs czytelniczy kl. III  14.12.  A. Ziołek, T. Szafrańska
 W zaczarowanym świecie Narnii - konkurs czytelniczy kl. IV   21.12.  Ziołek, T. Szafrańska
 „Szopka betlejemska” – konkurs plast. kl. IV – VI   11.12.  D. Nowak, S. Maik
 Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Anioł"   20.12.  A. Baranowska
 "Świąteczna ozdoba" - konkurs plastyczny kl. IV - VI     S. Maik
X Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora   J. Cichocka

             

Zebrania ogólne – 15.11.

godz. 17.00 kl. OP, I
godz. 17.45 kl. II, III (zajęcia otwarte w kl. III a)
godz.18.30 kl. IV - VII

Prelekcja dla rodziców kl. IV: „Jak pomóc dziecku się uczyć?” 15.11., godz. 17.45, A. Magacz–Rusinek, gab. psychologa

Wydarzenie Data Odpowiedzialny
Koncert pieśni patriotycznych 10.11. K. Ceyza
Konkurs pieśni patriotycznych kl. IV - VII 10.11. A. Niewiadomska
Konkurs "Kochamy naszą ojczyznę" kl. III, II 13.11. M. Hajduk, M. Tomala, H. Ławicka, K. Ceyza
English High Flier - konkurs j. angielskiego kl.V - VII 29.11. E. Carlton
Alfik Matematyczny 22.11. E. Carlton, H. Ławicka
Konkurs Informatyczny Bóbr kl. I - VII 15.,16.11. J. Behrendt
Konkurs plastyczny "Jesienne liście" - kl. IV - VII   S. Maik
Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Kolory jesieni” 16.11. A. Baranowska
Konkurs polonistyczny "Książka na Święta" kl. IV-VII   M. Bromberek
Liga ortograficzna (rz, ż)   M. Bartz
Akcja „Listy do św. Mikołaja” kl. I - III   I. Brózda
„Andrzejki” – w klasach 30.11. wychowawcy
Akcja „Śniadanie daje moc” – kl. I – III 8.11. wychowawcy
Turniej mini koszykówki   K. Sobkowska, T. Cichocki