Klauzula informacyjna o przetwarzaniu Danych Osobowych w
SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 18 W POZNANIU

 pdf ikona

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies.

pdf ikona

 

Zebrania z rodzicami

19.12.

przekazanie zagrożeń

konsultacje indywidualne w tygodniu od 02 – 08.01
Spotkanie z Rodzicami klas I , OP 19.12., godz.17.00
Spotkanie z Rodzicami klas II , III 19.12., godz.18.00
Spotkanie z Rodzicami klas IV, V, VI 19.12., godz.17.00
Spotkanie z Rodzicami klas, VII, VIII 19.09., godz.18.00

   

Jak pomóc dziecku się uczyć? - spotkanie z psychologiem dla rodziców uczniów kl. IV - 18.12. godz.16.00   gabinet psychologa

                                                                                               ( drugi termin - w ramach wywiadówek w lutym)

 

                                    

                               

                               

Wydarzenie Data Osoba odpowiedzialna
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. IV 3.12. I. Kaczanowska
Szkolny Konkurs Matematyczny kl. VIII 11.12. V. Bociąg
Godzina kodowania kl. IV - VIII 3. - 9. 12. J. Behrendt, K. Żurczak
Liga ortograficzna (h, ch)   J. Sip, poloniści
Moja kartka bożonarodzeniowa - konkurs plastyczny kl. IV - VIII 3.12. D. Nowak
W Bullerbyn jest wesoło – konkurs czytelniczy kl. III   A. Ziołek, T. Szafrańska
W zaczarowanym świecie Narnii - konkurs czytelniczy kl. IV   A. Ziołek, T. Szafrańska
Konkurs czytelniczy - "Pan Tadeusz" nie taki straszny - kl. VIII   A. Ziołek, T. Szafrańska
„Szopka betlejemska” – konkurs plast. kl. IV – VI 17.12. D. Nowak,
Świetlicowy konkurs plastyczny "Anioł" 19 .12. A. Baranowska
"Warsztaty świąteczne '' kl. IV - VIIII 17.12. A. Bartecka
XI Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora (dziewczęta) 17.12. J. Cichocka
XIV Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora (chłopcy) 19.12 T. Cichocki
Góra grosza   SU, MSU

     

Wydarzenie

Data

Odpowiedzialny

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej

kl. IV - VIII i I - III

5.11

 7.11

A. Ziołek

M. Tomala

K. Ceyza

Konkurs pieśni patriotycznych kl. IV - VII

6.11

A. Niewiadomska

Omnibus "Piękna nasza Polska cała" kl. I - III

8.11

K. Ceyza

H. Ławicka

Śpiewanie pieśni "Jesteśmy Polka i Polakiem" - kl. I- III

8.11

K. Karnicka

Wychowawcy

kl. I - III

Bieg Wolności - kl. VI - VII

8.11

J. Januszewska

E. Karasiewicz

Turniej w dwa ognie - kl. III - IV

8.11

K. Sobkowska

J. Januszewska

Akcja „Śniadanie daje moc” – kl. I – III

8.11

wychowawcy

Quiz świetlicowy "Rocznica odzyskania niepodległości" kl. III

9.11

M. Hajduk

I. Gładkowska

Konkurs Informatyczny Bóbr kl. I - VIII

14.11.

15.11.

16.11.

J. Behrendt

Alfik Matematyczny kl. II - VIII

21.11

V. Bociag

H. Ławicka

Świetlicowy Konkurs Recytatorski "Jesień wokół nas"

21.11

A. Grzelka

M. Jurga

Konkurs plastyczny "Portret rodziny królewskiej" - kl. IV - VIII

 

A. Bartecka

Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Zakładka do książki”

23.11

I. Ochal

Liga ortograficzna (wielka litera)

 

poloniści

Ogólnopolski konkurs j. angielskiego High Flier       kl. IV - VIII               

28.11

K. Szulc

„Andrzejki” – w klasach

29.11

wychowawcy