"Z życia pszczelej rodziny"


Laureaci konkursu plastycznego "Z życia pszczelej rodziny" organizowanego przez Skansen i Muzeum Pszczelarstwa w Swarzędzu:

  • Lena Idczak VB - nagroda (III miejsce)
  • Jacek Kaczmarek VIB - nagroda (V miejsce)
  • Dominika Wawrzyniak z OP - nagroda
  • Emilia Skołuda z II A - wyróżnienie
  • Grzegorz Wawrzyniak z II A - wyróżnienie
  • Antonina Szumiło z II B - wyróżnienie    
  • Marianna Kulesza IV B - wyróżnienie
  • Antoni Wachowiak IVB - wyróżnienie
  • Zuzanna Szumiło IVB - wyróznienie
  • Justyna Nowicka IVc - wyróżnienie
  • Hanna Roguszka VIb - wyróżnienie           
Więcej informacji "Z życia pszczelej rodziny"

Ratajskie Igrzyska Olimpijskie RIO 2016

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 zajęli:

I miejsce w piłce nożnej chłopców

I miejsce w piłce koszykowej chłopców

II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w biegach przełajowych chłopców rocznik 2007 - Mateusz Roszczka z kl. IIIC

III miejsce w biegach przełajowych chłopców rocznik 2008 - Piotr Dąbrowski z kl. IID

I miejsce w skoku w dal - Dawid Szwarc z kl. VIB

I miejsce w biegu na 60m dziewcząt - Zofia Strączkowska z kl. VB

II miejsce w biegu na 60m dziewcząt - Antonina Gardzielewska z kl. VIB

II miejsce w biegu na 60m chłopców - Miłosz Michalski z kl. VIB

Kangur 2017

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie matematycznym Kangur. Kilku z nich otrzymało wynik bardzo dobry i wyróżnienie:

Klasa VI

  • GARDZIELEWSKA ANTOSIA 143,75 bardzo dobry
  • STANISZEWSKI ADAM 137,00 bardzo dobry
  • SZWARC DAWID 133,75 wyróżniony

Klasa V 

  • IDCZAK LENA 98,25 wyróżniony

Klasa IV

  • RODZIEWICZ-BIELEWICZ FRANCISZEK 86,25 wyróżniony

Klasa III

  • RYBCZYŃSKA SYLWIA 79,75 wyróżniony

Klasa II

  • RZESZOWSKA NINA 54,50 wyróżniony
  • MICHALSKI MIKOŁAJ 52,50 wyróżniony
  • MATUSZEWSKA NATALIA 51,00 wyróżniony

GRATULUJEMY!

Ogólnopolski Konkurs "English Ace"

Klasy IV - najlepszy wynik:

Maks Jaskólski - 10 miejsce w województwie

KLasy V - najlepszy wynik:

Lena Idczak - 6 miejsce w województwie

Klasy VI-najlepszy wynik:

Filip Juszczak - 6 miejsce w województwie