Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Dnia 24 czerwca o godz. 8:30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas trzecich.

Podczas uroczystość Dyrektor Szkoły oraz wychowawcy klas podziękowali rodzicom za trzyletnią współpracę i zaangażowanie. Gromkimi brawami oraz drobnymi upominkami zostali nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach ogólnopolskich i międzyszkolnych, za zaangażowanie w szkolnym zespole tanecznym „Hip-Hop”, za pracę w Małym Samorządzie Uczniowskim, za udział w szkolnym kole teatralnym oraz za uczestnictwo w różnych rozgrywkach sportowych. Podziękowania za pomoc, dobre słowo i wsparcie dzieci złożyły Dyrekcji oraz nauczycielom uczącym w tym pierwszym etapie nauki, wręczając im piękne kwiaty. Słowa piosenki „Ważne są dni, których jeszcze nie znamy…” rozpoczęły część artystyczną. Dzieci podziękowały wierszem, piosenką oraz tańcem za trzy lata nauki. Następnie uczniowie, rodzice oraz wychowawcy udali się do swoich sal na wręczenie świadectw oraz słodki poczęstunek .

Drodzy Trzecioklasiści… nie mówimy „Żegnajcie!”. Mówimy „Do widzenia w klasie IV!”