POWITANIE WIOSNY W KLASACH 0- III

W poniedziałek 21 marca uczniowie klas młodszych spotkali się z okazji Pierwszego Dnia Wiosny na Wiosennym OMNIBUSIE.

Przedstawiciele klas rozwiązywali rebusy, zagadki i odpowiadali na pytania. Pozostali uczestnicy też mogli wykazać się znajomością z wiedzy ogólnej. Podczas spotkania został rozstrzygnięty konkurs z zakresu wiedzy o lekturze „Zaczarowana Zagroda”. I miejsce zajął uczeń klasy II c Jan Stutko, II miejsce zajął uczeń klasy II c Patryk Mania, III miejsce zajęli uczniowie Antoni Grzegorzek z klasy II b i Sylwia Rybczyńska z klasy II c. Dodatkowo podsumowano szkolny etap konkursu plastycznego „Wiosenne porządki”. Miłym akcentem były odwiedziny Zajączka, który nieco wcześniej przybył do dzieci ze słodkościami.