Już kolejny raz,uczniowie naszej szkoły, mieli okazję wziąć udział w  ogólnopolskim konkursie "English High Flier"pod patronatem firmy "Jersz".

Celem działalności Łowców Talentów Jersz jest rozbudzanie zainteresowań i aktywności intelektualnej, wspieranie uzdolnionej młodzieży poprzez stwarzanie możliwości do intelektualnego i twórczego współzawodnictwa, nauki przez zabawę, rozwijanie przydatnych umiejętności i samodzielności u uczniów oraz popularyzacja przedmiotów językowych, humanistycznych i matematycznych w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski.

Więcej informacji"English High Flier"

Kamila Szwarc kl. VI c -  laureatka II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Dziennikarskim organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu, pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i posłanki do Europarlamentu Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz..

Już kolejny raz,uczniowie naszej szkoły, mieli okazję wziąć udział w ogólnopolskim konkursie "Alfik matematyczny"pod patronatem firmy "Jersz".

Więcej informacji"Alfik matematyczny"