Konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka”

W kwietniu odbył się konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona książka” dla uczniów kl. I – II. W konkursie plastycznym jury nagrodziło wyróżnieniem wszystkie prace.

Wzięło w nim udział 23 dzieci: Grzegorz Wawrzyniak kl. I a, Natalka Matuszewska kl. I a, Maja Brzoza kl. I a, Emilia Skołuda kl. I a, Szymon Jasiurkowski kl. I b, Gosia Felińczak kl. I b, Marysia Kozińska kl. I b, Maja Cichocka kl. I b, Tosia Szumiło kl. I b, Ninka Rzeszowska kl. I b, Hania Maćkowiak kl. I b, Zuzanna Falgier kl. I c, Julia Falgier kl. I c, Martynka Gajewska kl. I c, Amelia Bukczyńska kl. I d, Martyna Dzięcioł kl. I d, Amelia Fijałkowska kl. I d, Natalia Radziejewska kl. I d, Karolina Paetz kl. I d, Piotr Dąbrowski kl. I d, Jaś Stutko kl. II c, Waleria Kędziora kl. II d, Julia Wdzięczna kl. II d.